Janod, Zestaw 4 zabawek muzycznych Gioia

155,00 zł

Natychmiast dostępny, czas dostawy 24h

Numer produktu: PS77306

 

🎷 Pierwsze Nuty Młodego Muzyka dzięki zestawowi muzycznemu od janod


Maszeruj w rytmie pierwszych muzycznych kroków z Zestawem 4 Zabawek Muzycznych z serii Gioia, dziełem znanej francuskiej marki JANOD. Stworzony, aby zapalić miłość do muzyki w sercach najmłodszych, ten zestaw to kompozycja instrumentów zapewniających zarówno zabawę, jak i edukację.

🎵 Różnorodność Dźwięków

W skład zestawu wchodzą instrumenty dla dzieci o różnorodnej brzmieniu – melodyjny flet, rytmiczne kastaniety, wielobarwny ksylofon oraz żywiołowy tamburyn z wizerunkiem radosnej pandy 🐼. Mając do dyspozycji taką paletę dźwięków, każde dziecko wydobędzie swoją własną, unikalną melodię, rozwinie zmysł słuchu i nauczy się wyczuwać rytm.

🌱 Wzrost przez Muzykę i Kolor


Każdy element tego zestawu ćwiczy nie tylko zdolności muzyczne, ale i wpływa na rozwój koordynacji i skupienia. Motywy tropikalnych roślin, tworzą harmonijne tło dla kreatywnej ekspresji, pobudzając wyobraźnię i wesołość dziecka.

💝 Perfekcyjny Podarunek


Opakowany w eleganckie kartonowe pudełko, zestaw idealnie sprawdzi się jako upominek urodzinowy, świąteczny lub na inne specjalne okazje. Odkrywanie świata muzyki za pomocą tak estetycznej i praktycznej serii instrumentów to prezent, który przynosi radość i rozwija, służąc przez lata.

Zabawka rozwija:

Odkrywanie i eksperymentowanie Zmysł słuchu i poczucie rytmu Podaruj dzieciom klucz do wszechstronnego rozwoju i wejście w cudowny świat muzyki z Zestawem 4 Zabawek Muzycznych z Serii Gioia od JANOD – gdzie każdy dźwięk to element większej, fascynującej symfonii dziecinnego odkrywania.


wiek: 18 miesięcy +
liczba elementów: 4
materiał: drewno FSC, metal
wymiary produktu: tamburyn 15 x 15 x 4,5 cm
Grupa wiekowa: maluch (12-36 mies.), przedszkolak (3-6 lat)
Płeć: chłopiec, dziewczynka
Wiek dziecka: 18 m +, 2 lata +, 3 lata +, 4 lata +
Oceny

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.