Beaba, Sterylizator parowy 2w1 Night blue

319,00 zł

Aktualnie nie jest dostępny

Numer produktu: PS76203

Ultra szybki sterylizator parowy 2w1 francuskiej marki BEABA to efektywne rozwiązanie, które w zaledwie 6 minut eliminuje aż 99,9% bakterii, w tym salmonellę, enterobakterie czy listerię. Wnętrze sterylizatora jest podzielone na dużą i małą przestrzeń, które można wykorzystywać jednocześnie lub osobno, dostosowując się do aktualnych potrzeb.

W pełnej powierzchni (metoda maxi) sterylizator pomieści do 9 wąskich butelek lub 6 szerokich butelek wraz z dodatkami. Natomiast mniejszy pojemnik (metoda mini) jest idealny do sterylizacji drobnych akcesoriów, takich jak smoczki. Po zakończeniu cyklu sterylizator automatycznie się wyłącza, co zwiększa wygodę użytkowania.

W zestawie znajduje się miarka do wody oraz uchwyt stabilizujący do butelek. Odpinany przewód ułatwia czyszczenie i przechowywanie. Po odłączeniu urządzenia można je czyścić wodą z mydłem za pomocą miękkiej ściereczki, jednak nie wolno go zanurzać. W celu zachowania absolutnej higieny zaleca się regularne odkamienianie sterylizatora.

Wiek: 0+
Materiał: BPA free
Wymiary: 285 x 250 x 360 mm
Waga: 1670 gr
Grupa wiekowa: niemowlak (0-12 mies.)
Płeć: chłopiec, dziewczynka
Wiek dziecka: 0 +, 3 m +, 4 m +, 6 m +, 9 m +
Oceny

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.