• -15%
Naklejki wielokrotnego użytku - Przyjaciele z farmy
Naklejki wielokrotnego użytku - Przyjaciele z farmy
Naklejki wielokrotnego użytku - Przyjaciele z farmy
Naklejki wielokrotnego użytku - Przyjaciele z farmy

RoomMates, naklejki wielokrotnego użytku - Przyjaciele z farmy

w magazynie wysyłamy w 24h
71,40 zł 84,00 zł -15%
Brutto

SposóbKosztGratis od
Kurier Inpost przedpłata 11,90 zł 249 zł
Kurier Inpost za pobraniem 13,90 zł -
Paczkomaty 24/7 przedpłata 11,90 zł 249 zł
Kurier DPD przedpłata 11,90 zł 249 zł

Opis

Naklejki ścienne RoomMates są najwyższej jakości można w mgnieniu oka udekorować nimi pokój dziecinny,mieszkanie, czy też po prostu bawić się nimi, przyklejając z miejsca na miejsce.  

 

Ich ogromną zaletą jest to, że można je  naklejać wielokrotnie, nieustannie przenosić i umieszczać w nowych miejscach bez pozostawiania jakichkolwiek śladów. RoomMates doskonale pomogą Ci ożywić pokoik dziecinny Twojego dziecka i stworzyć w nim niepowtarzalną atmosferę. Dekoracje można stosować na każdej gładkiej i czystej powierzchni: ścianach, meblach, oknach, płytkach ceramicznych, lodówkach, laptopach.

 

To nie są zwykłe zwierzęta hodowlane! To są przyjaciele z farmy. Świnka, krowa, osioł, owce, kozy, kaczki... i pies. Cała ferajna! Ten zestaw jest nowoczesny, ale także zabawny. Oferuje świeże spojrzenie na temat zwierząt z farmy. Idealny również do klas szkolnych i przedszkoli. Aby w pełni zanurzyć się w ten magiczny świat, nie zapomnij o samoprzylepnym borderze (sprzedawany oddzielnie).

Ilość naklejek 28
Wymiary 4 arkusze 25,4 cm x 45,7 cm 

 

 

 

 

 

Szczegóły produktu

Gwarancja
producenta 12 miesięcy
PS2562

O RoomMates

RoomMates to znakomitej jakości naklejki dekoracyjne - oryginalne i modne zdobienia, którymi w kilka chwil udekorujesz swój DOM, biuro lub mieszkanie. Można ja naklejać wielokrotnie, nieustannie przenosić i umieszczać w nowych miejscach bez pozostawiania jakichkolwiek śladów. RoomMates doskonale pomogą Ci ożywić puste, monotonne ściany, w niczym nie ograniczając Twojej wyobraźni. Dekoracje można stosować na każdej gładkiej i czystej powierzchni: ścianach, meblach, oknach, płytkach ceramicznych, lodówkach, laptopach… W szerokiej gamie produktów znajdziesz bezpieczne dekoracje dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Zwroty

 • Zwroty lub reklamacje jak zgłaszać?
 • Na zwrot masz 30 dni.

  W formularzu online łatwo i szybko wybierasz które zakupione u nas produkty chcesz zwrócić lub reklamować.
  Do zgłoszenia zwrotu potrzebujesz numeru zamówienia oraz adres e-mail podany przy zamówieniu (dla zamówień zrealizowanych bez rejestracji) lub posiadać konto w sklepie (wybierasz z listy zamówień). Jesteś informowany o każdym etapie procesu. 

 • Kliknij tutaj aby uzyskać więcej informacji