Close, Caboo NCT, Nosidło z bawełny - Wzburzone Morze
Close, Caboo NCT, Nosidło z bawełny - Wzburzone Morze
Close, Caboo NCT, Nosidło z bawełny - Wzburzone Morze
Close, Caboo NCT, Nosidło z bawełny - Wzburzone Morze
Close, Caboo NCT, Nosidło z bawełny - Wzburzone Morze
Close, Caboo NCT, Nosidło z bawełny - Wzburzone Morze

Close, Caboo NCT, Chustonosidło z bawełny - Wzburzone Morze

SposóbKosztGratis od
Odbiór osobisty (Warszawa) 0 zł 0 zł
Kurier Inpost przedpłata 11,90 zł 299 zł
Kurier Inpost za pobraniem 13,90 zł 299 zł
Paczkomaty 24/7 przedpłata 12,90 zł 299 zł
Kurier DPD przedpłata 12,90 zł 499 zł
Miękkie nosidło Caboo, jak wszystkie z serii, jest proste w obsłudze i noszeniu. Wystarczy przełożyć przez głowę pasy, zaciągnąć kółko i włożyć dziecko do nosidła.

Możemy nosić dziecko w pięciu pozycjach, zależnie od upodobań rodzica i dziecka oraz od jego wieku. Prosty mechanizm kółkowy pozwala dostosować napięcie materiału do wielkości dziecka, co daje komfort i bezpieczeństwo dorosłemu jak i maluchowi.
Nosidło jest przystosowane dla osób, którzy noszą odzież w rozmiarze 36-48. Jest również łatwe w czyszczeniu – wystarczy wyprać w automatycznej pralce w 30st.

- Nosidło podtrzymuje plecy, pupę, oraz główkę dziecka.
- Miękkie pasy zakładane na obydwa ramiona, pozwalają równomiernie rozłożyć wagę dziecka co powoduje większy komfort noszenia
- Prosty mechanizm kółkowy pozwala na dostosowanie nosidła do wagi dziecka w miarę jego wzrostu
- Dodatkowy pas, którym można się dookoła obwiązać może być użyty w celu  wsparcia dziecka lub jako osłonka podczas karmienia
- Nosidło składa się łatwo do woreczka, co ułatwia jego schowanie do torby

Nosidło można używać dla dzieci o wadze:
- Od 2,27 kg do 10 kg - noszenie w pozycji karmiącej (kołyska)
- Od 2,27 kg do 14,5 kg - noszenie w pozycji kangurka
PS19884

Firma Close Parent to połączone siły dwóch mam oraz dwóch fascynacji. Martine, mama trójki dzieci stworzyła innowacyjne nosidła miękkie a Claire, mama dwójki maluchów, pieluszki wielorazowe, które są miękkie w dotyku oraz niesamowicie łatwe w użyciu. Oprócz tych dwóch standardowych produktów firma ma w swojej ofercie bambusowe ręczniki z kapturkiem, welurowe majteczki treningowe, bambusowe chusteczki wielokrotnego użycia, maty do przewijania, stylowe worki na mokre pieluszki oraz inne akcesoria do pieluch. Firma zdobyła uznanie na rynku brytyjskim oraz cieszy się coraz większą popularnością w innych krajach Unii Europejskiej. Materiały z których wykonane są produkty Close Parent są bezpieczne dla dziecka, ponieważ nie zawierają potencjalnie szkodliwych barwników lub środków chemicznych. Materiały są też ekologicznie przyjazne. Firma używa do produkcji swoich wyrobów przede wszystkim bawełny organicznej oraz bambusa.