Obniżka! Naklejki wielokrotnego użytku - Kolorowe słonie Expand

Naklejki wielokrotnego użytku - Kolorowe słonie

RoomMates RoomMates

PS9775

Nowy

Wyjątkowe naklejki, które ożywią i pięknie przyozdobią każdy pokoik dziecinny

Więcej szczegółów

w magazynie, wysyłka w 24h!

Ostatnie egzemplarze!

75,60 zł

brutto

84,00 zł brutto

-10%

W koszyku brakuje 200,00 zł do darmowej wysyłki.

Naklejki ścienne RoomMates są najwyższej jakości można w mgnieniu oka udekorować nimi pokój dziecinny,mieszkanie, czy też po prostu bawić się nimi, przyklejając z miejsca na miejsce.  

 

Ich ogromną zaletą jest to, że można je  naklejać wielokrotnie, nieustannie przenosić i umieszczać w nowych miejscach bez pozostawiania jakichkolwiek śladów. RoomMates doskonale pomogą Ci ożywić pokoik dziecinny Twojego dziecka i stworzyć w nim niepowtarzalną atmosferę. Dekoracje można stosować na każdej gładkiej i czystej powierzchni: ścianach, meblach, oknach, płytkach ceramicznych, lodówkach, laptopach. 

Słonie zostały zaprojektowane przez światowej sławy artystów z renomowanej pracowni Zutano. Doskonała jakość aplikacji RoomMates umożliwia ich wielokrotne naklejanie na czyste i gładkie powierzchnie oraz niekończącą się ilość pomysłów na zabawę, np. opowiadanie historyjek, tworzenie scenariuszy, dekorowanie… Wystarczy odkleić aplikację z arkusza i nałożyć na wybraną powierzchnię. To wszystko! 

Ilość naklejek   22
Wymiary   4 arkusze 254 x 457

Płeć: dziewczynka, chłopczyk, uniwersalny
Grupa wiekowa: przedszkolak ( 3-6 ) lat, niemowlak ( 0-12 ), wiek szkolny ( 6-9 )
Kategoria wiekowa od 12 miesięcy, od 2 lat, od 0 miesięcy , od 18 miesięcy
Styl, wzornictwo: nowoczesny, odważny

RoomMates to znakomitej jakości naklejki dekoracyjne - oryginalne i modne zdobienia, którymi w kilka chwil udekorujesz swój DOM, biuro lub mieszkanie. Można ja naklejać wielokrotnie, nieustannie przenosić i umieszczać w nowych miejscach bez pozostawiania jakichkolwiek śladów. RoomMates doskonale pomogą Ci ożywić puste, monotonne ściany, w niczym nie ograniczając Twojej wyobraźni. Dekoracje można stosować na każdej gładkiej i czystej powierzchni: ścianach, meblach, oknach, płytkach ceramicznych, lodówkach, laptopach… W szerokiej gamie produktów znajdziesz bezpieczne dekoracje dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Bądź pierwszy oceń i napisz opinię !