Naklejki wielokrotnego użytku - Kubuś i Tygrysek Expand

RoomMates, naklejki wielokrotnego użytku - Kubuś i Tygrysek

RoomMates RoomMates RoomMates

PS8687

Nowy

Wprowadź odrobinę magii do domu tymi naklejkami z Kubusiem i Tygryskiem radośnie sięgającymi po dzban pełen miodu

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

199,00 zł

brutto

Wprowadź odrobinę magii do domu tymi naklejkami z Kubusiem i Tygryskiem radośnie sięgającymi po dzban pełen miodu. Doskonałe do dekoracji przedszkola lub sypialni dziecka. Te usuwalne naklejki są niezwykle łatwe w montażu: wystarczy odkleić z podłoża i zamontować na dowolnej gładkiej, płaskiej powierzchni. Każdy element może zostać usunięty, przeniesiony i ponownie stosowany wielokrotnie, bez uszkodzeń lub pozostałości na ścianach.Świetne wykończenie do każdej tematyczne związanej z Kubusiem sypialni!

  • Ilość naklejek: 39
  • Wymiary2 arkusze 45,7 cm x 101,6 cm


Płeć: chłopczyk, uniwersalny, dziewczynka
Grupa wiekowa: maluch ( 12-36 ), wiek szkolny ( 6-9 ), niemowlak ( 0-12 ), przedszkolak ( 3-6 ) lat
Kategoria wiekowa od 3 miesięcy , od 7 lat, od 9 miesięcy, od 6 lat, od 18 miesięcy, od 3 lat, od 0 miesięcy , od 5 lat, od 6 miesięcy, od 8 lat, od 12 miesięcy, od 2 lat, od 4 lat
Styl, wzornictwo: ekskluzywny, klasyczny, retro

Bądź pierwszy oceń i napisz opinię !

RoomMates to znakomitej jakości naklejki dekoracyjne - oryginalne i modne zdobienia, którymi w kilka chwil udekorujesz swój DOM, biuro lub mieszkanie. Można ja naklejać wielokrotnie, nieustannie przenosić i umieszczać w nowych miejscach bez pozostawiania jakichkolwiek śladów. RoomMates doskonale pomogą Ci ożywić puste, monotonne ściany, w niczym nie ograniczając Twojej wyobraźni. Dekoracje można stosować na każdej gładkiej i czystej powierzchni: ścianach, meblach, oknach, płytkach ceramicznych, lodówkach, laptopach… W szerokiej gamie produktów znajdziesz bezpieczne dekoracje dla dzieci, młodzieży i dorosłych.