Obniżka! Naklejki wielokrotnego użytku - Egzotyczne zwierzęta (kolorowe) Expand

RoomMates, naklejki wielokrotnego użytku - Egzotyczne zwierzęta (brązowe)

RoomMates

PS3504

Nowy

Wyjątkowe naklejki, które ożywią i pięknie przyozdobią każdy pokoik dziecinny.

Więcej szczegółów

w magazynie, wysyłka w 24h!

Ostatnie egzemplarze!

239,20 zł

brutto

299,00 zł brutto

-20%

W koszyku brakuje 299,00 zł do darmowej wysyłki.

Naklejki ścienne RoomMates są najwyższej jakości można w mgnieniu oka udekorować nimi pokój dziecinny,mieszkanie, czy też po prostu bawić się nimi, przyklejając z miejsca na miejsce.  

 

Ich ogromną zaletą jest to, że można je  naklejać wielokrotnie, nieustannie przenosić i umieszczać w nowych miejscach bez pozostawiania jakichkolwiek śladów. RoomMates doskonale pomogą Ci ożywić pokoik dziecinny Twojego dziecka i stworzyć w nim niepowtarzalną atmosferę. Dekoracje można stosować na każdej gładkiej i czystej powierzchni: ścianach, meblach, oknach, płytkach ceramicznych, lodówkach, laptopach.

 

Nigdy wcześniej zwierzęta z dżungli nie były tak wyrafinowane i tak eleganckie, jak te kolorowe egzotyczne zwierzaki. Każdy zestaw składa się z wielkiej Żyrafy, przyjaznego Krokodyla, wesołego Hipopotama, złośliwej Małpy, modnego Flaminga, kochanego Żółwia, pary Tukanów i kilku źdźbeł trawy! Uwolnij w sobie projektanta wnętrz! Aplikacja zajmie Ci zaledwie kilka sekund! Kiedy skończysz swój projekt wyślij nam zdjęcie! Czekamy!

 

Ilość naklejek24
    Wymiary3 arkusze 68,6 cm x 101,6 cm
    Wymiary aranżacji:
    Żyrafa - 167,5 cm x 45,7 cm
    Hipopotam - 50,2 cm 98,4 cm
    Aligator - 25,4 cm x 99 cm
    Flaming - 46,4 cm x 28 cm
    Wisząca małpka - 48,3 cm x 31,8 cm
    Siedząca małpka - 33,7 cm x 45,7 cm
    Tukan - 14 cm x 29,8 cm
    Pelikan - 17,8 cm x 26 cm
    Żółw - 15,2 cm x 27,9 cm
    Ptaki - 12 cm x 11,4 cm

RoomMates to znakomitej jakości naklejki dekoracyjne - oryginalne i modne zdobienia, którymi w kilka chwil udekorujesz swój DOM, biuro lub mieszkanie. Można ja naklejać wielokrotnie, nieustannie przenosić i umieszczać w nowych miejscach bez pozostawiania jakichkolwiek śladów. RoomMates doskonale pomogą Ci ożywić puste, monotonne ściany, w niczym nie ograniczając Twojej wyobraźni. Dekoracje można stosować na każdej gładkiej i czystej powierzchni: ścianach, meblach, oknach, płytkach ceramicznych, lodówkach, laptopach… W szerokiej gamie produktów znajdziesz bezpieczne dekoracje dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Opinie