Naklejki  wielokrotnego użytku - Kraina ciasteczek Expand

RoomMates, naklejki wielokrotnego użytku - Kraina ciasteczek

RoomMates RoomMates RoomMates

PS2268

Nowy

Wyjątkowe naklejki, które ożywią i pięknie przyozdobią każdy pokoik dziecinny

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

84,00 zł

brutto

W koszyku brakuje 299,00 zł do darmowej wysyłki.

Naklejki ścienne RoomMates są najwyższej jakości można w mgnieniu oka udekorować nimi pokój dziecinny,mieszkanie, czy też po prostu bawić się nimi, przyklejając z miejsca na miejsce.  

 

Ich ogromną zaletą jest to, że można je  naklejać wielokrotnie, nieustannie przenosić i umieszczać w nowych miejscach bez pozostawiania jakichkolwiek śladów. RoomMates doskonale pomogą Ci ożywić pokoik dziecinny Twojego dziecka i stworzyć w nim niepowtarzalną atmosferę. Dekoracje można stosować na każdej gładkiej i czystej powierzchni: ścianach, meblach, oknach, płytkach ceramicznych, lodówkach, laptopach.

 

Czy znasz małą dziewczynkę, która jest tak słodka, że już słodsza być nie może? Podaruj jej ten smakowity zestaw. Królewskie ciasto z pewnością ją zachwyci! Każdy zestaw zawiera przepyszny zamek, wyborną dorożkę, apetyczne ciasteczkowe kwiaty oraz drzewa i motyle ułatwiające tworzenie scenek. Każdy element możesz dowolnie przemieszczać, kiedy tylko chcesz lub nawet zupełnie usunąć, kiedy mała dziewczynka urośnie i zmieni się jej gust. Te naklejki są niezwykłe - żeby tylko smakowały tak, jak wyglądają!

Ilość naklejek 56
Wymiary  
4 arkusze 25,4 cm x 45,7 cm

 

 

 

 

 

Bądź pierwszy oceń i napisz opinię !

RoomMates to znakomitej jakości naklejki dekoracyjne - oryginalne i modne zdobienia, którymi w kilka chwil udekorujesz swój DOM, biuro lub mieszkanie. Można ja naklejać wielokrotnie, nieustannie przenosić i umieszczać w nowych miejscach bez pozostawiania jakichkolwiek śladów. RoomMates doskonale pomogą Ci ożywić puste, monotonne ściany, w niczym nie ograniczając Twojej wyobraźni. Dekoracje można stosować na każdej gładkiej i czystej powierzchni: ścianach, meblach, oknach, płytkach ceramicznych, lodówkach, laptopach… W szerokiej gamie produktów znajdziesz bezpieczne dekoracje dla dzieci, młodzieży i dorosłych.