Naklejki Tablica Biała Ścieralna 2 Kwadraty Expand

Naklejki Tablica Biała Ścieralna 2 Kwadraty

Wallies Wallies Wallies

PS11689

Nowy

Biała ścieralna tablica to idealne rozwiązanie do pokoju dziecka jak i w miejscach spotkań całej rodziny. Możemy je przykleić, gdzie tylko chcemy.

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

35,00 zł

brutto

Biała ścieralna tablica to idealne rozwiązanie do pokoju dziecka jak i w miejscach spotkań całej rodziny. Możemy je przykleić, gdzie tylko chcemy. Na naklejkach możemy pisać najważniejsze informacje, jak i pozwolić dziecku malować śmieszne obrazki. Możemy też zostawiać informacje drugiej osobie. Naklejki ścienne Wallies to wspaniały pomysł by rozweselić pokój dziecka. Samoprzylepne naklejki są proste w użytkowaniu, można je łatwo usunąć jak i przemieścić w nowe miejsce. Ogromną zaletą naklejek Wallies jest to, że nie pozostawiają na ścianie lepkiego osadu i są bezpieczne dla większości powierzchni. Nie zaleca się stosowania naklejek na nierównych lub chropowatych powierzchniach.
Wyprodukowano w USA.

Zestaw zawiera:
- 2 tablice białe ścieralne o wymiarach 23 x 30 cm
- mazak ścieralny

Płeć: chłopczyk, dziewczynka, uniwersalny

Bądź pierwszy oceń i napisz opinię !

Produkty firmy Wallies to głównie naklejki ścienne, przyklejane tablice suchościeralne, etykiety samoprzylepne. Wiele kolekcji dostępnych jest w kilku dogodnych rozmiarach. W swojej ofercie posiadają również interaktywne naklejki ścienne dla dzieci, które są zabawne i edukacyjne.


Wszystkie Wallies naklejki ścienne, malowidła ścienne są łatwo usuwalne i bezpieczne dla większości powierzchni. Produkty Wallies to szybki i łatwy sposób, aby udekorować pokój dziecięcy, biuro w domu, kuchni. by dodać trochę charakteru.