Naklejki Kropki 3D W13355 Expand

Naklejki Kropki 3D W13355

Wallies Wallies Wallies

PS11655

Nowy

Kropki 3D mogą być doskonałym wzorem do pokoju jak i innego pomieszczenia. Rozbawią każdego i odświeżą przestrzeń.

Więcej szczegółów

wysyłamy w ciągu 72h

69,00 zł

brutto

Kropki 3D mogą być doskonałym wzorem do pokoju jak i innego pomieszczenia. Rozbawią każdego i odświeżą przestrzeń. Do oglądania efektu trójwymiarowości są potrzebne okulary 3D. Naklejki ścienne Wallies to wspaniały pomysł by rozweselić nudny pokój dziecka. Dzieci uwielbiają współdziałać z tymi produktami. Dzięki nim dzecko ma zagwarantowaną wielogodzinną zabawę! Samoprzylepne naklejki są proste w użyciu, można je łatwo usunąć jak i przemieścić w inne miejsce. Ogromną zaletą naklejek Wallies jest to, że nie pozostawiają na ścianie lepkiego osadu i są bezpieczne dla większości powierzchni. Nie zaleca się stosowania naklejek na nierównych lub chropowatych powierzchniach.
Wyprodukowano w USA.

Zestaw zawiera:
- 13 naklejek o wymiarach 5 x 5 cm oraz 13 x 13 cm

Płeć: chłopczyk, uniwersalny, dziewczynka

Bądź pierwszy oceń i napisz opinię !

Produkty firmy Wallies to głównie naklejki ścienne, przyklejane tablice suchościeralne, etykiety samoprzylepne. Wiele kolekcji dostępnych jest w kilku dogodnych rozmiarach. W swojej ofercie posiadają również interaktywne naklejki ścienne dla dzieci, które są zabawne i edukacyjne.


Wszystkie Wallies naklejki ścienne, malowidła ścienne są łatwo usuwalne i bezpieczne dla większości powierzchni. Produkty Wallies to szybki i łatwy sposób, aby udekorować pokój dziecięcy, biuro w domu, kuchni. by dodać trochę charakteru.