Tablica Ścieralna Kartka W Linie Expand

Tablica Ścieralna Kartka W Linie

Wallies Wallies Wallies

PS11606

Nowy

w magazynie, wysyłka w 24h!

Ostatnie egzemplarze!

38,00 zł

brutto

W koszyku brakuje 299,00 zł do darmowej wysyłki.

Biała ścieralna tablica to idealne rozwiązanie do pokoju dziecka jak i w miejscach spotkań całej rodziny. Możemy je przykleić gdzie tylko chcemy, zarówno na ścianie jak i na blacie biurka. Na naklejkach możemy pisać najważniejsze informacje, jak i pozwolić dziecku malować śmieszne obrazki lub zostawiać informację drugiej osobie. Naklejki ścienne Wallies to wspaniały pomysł by rozweselić pokój dziecka. Samoprzylepne naklejki są łatwe w użytkowaniu, można je łatwo usunąć jak i przemieścić w nowe miejsce. Ogrąmną zaletą naklejek Wallies jest to, że nie pozostawiają na ścianie lepkiego osadu i są bezpieczne dla większości powierzchni. Nie zaleca się stosowania naklejek na nierównych lub chropowatych powierzchniach.
Wyprodukowano w USA.

Zestaw zawiera: 
- 2 tablice białe ścieralne o wymiarach 23 x 30 cm
- mazak śceralny

Płeć: chłopczyk, dziewczynka, uniwersalny
Grupa wiekowa: wiek szkolny ( 6-9 ), wiek szkolny ( 7-13 )
Kategoria wiekowa od 7 lat, od 8 lat, od 6 lat, 9 lat

Bądź pierwszy oceń i napisz opinię !

Produkty firmy Wallies to głównie naklejki ścienne, przyklejane tablice suchościeralne, etykiety samoprzylepne. Wiele kolekcji dostępnych jest w kilku dogodnych rozmiarach. W swojej ofercie posiadają również interaktywne naklejki ścienne dla dzieci, które są zabawne i edukacyjne.


Wszystkie Wallies naklejki ścienne, malowidła ścienne są łatwo usuwalne i bezpieczne dla większości powierzchni. Produkty Wallies to szybki i łatwy sposób, aby udekorować pokój dziecięcy, biuro w domu, kuchni. by dodać trochę charakteru.