Zestaw 20 pieluszek bambusowych AIO Expand

Zestaw 20 pieluszek bambus All-In-One

Close Parent

Nowy

Kompletny zestaw 20 pieluszek OIA, 6 wkładek bambusowych na noc, 2 dużych woreczków nieprzemakalnych i 2 roku papierków jednorazowych ( 100szt).

Więcej szczegółów

W koszyku brakuje 299,00 zł do darmowej wysyłki.

W skład kompletnego zestawu pieluszek "AIO"-wszystko w jednym wchodzi:

 20 pieluszek w uniwersalnym rozmiarze (po 4 w każdym kolorze)

 6 wkładki bambusowe na noc

 2 nieprzemakalne woreczki na pieluszki (na 6 pieluszek)

 2 rolki jednorazowych papierków (100 sztuk)

 

Pop-in to nowoczesna odpowiedz na ekologiczną alternatywę do pieluszek jednorazowych. Pieluszka pop-in w innowacyjny sposób wykorzystuje cztery rzędy nap oraz elastyczne rzepy, żeby idealnie dopasować się do pupy dziecka w miarę wzrostu. Dodatkowy rząd nap (tradycyjnie spotyka się trzy rzędy) pomaga w jeszcze lepszym dopasowaniu pieluszki do pupy dziecka i zminimalizowaniu przeciekania.

Stworzona z myślą o maksymalnym komforcie oraz wygodzie, mięciutka wewnętrzna część pieluszki przymocowana jest za pomocą nap do otulacza. Umożliwia to oddzielenie wewnętrznej części pieluszki od otulacza podczas prania.

Pieluszka jest dostępna w dwóch wersjach: bambusowa lub mikrofibra. Pieluszka bambusowa charakteryzuje się antybakteryjnymi właściwościami oraz dużą chłonnością. Pieluszka z mikrofibry to większe uczucie suchości przy pupie dziecka oraz szybki czas schnięcia. Wybór należy do Ciebie.

Wypełnienie pieluszki jest tak uformowane, aby skuteczniej pochłaniało wilgoć, a elastyczna, podwójna wstawka wokół nóg, jest na tyle skuteczna, że nie dopuszcza do wydostawania się zawartości na zewnątrz. Co więcej, jeśli pieluszka jest sucha, nie odstaje od pupy dziecka przez co wygląda estetyczniej.

Pieluszka Pop-In składa się z trzech warstw:

 

Zewnętrznej powłoczki (otulacza), który uszyty jest z materiału wodoodopornego, miękkiego i przyjemnego w dotyku.

 

Warstwy "właściwej" pieluszki, która jest przymocowana za pomocą nap do otulacza (jest to warstwa odpowiedzialna za absorpcję płynów).

 

Dodatkowej wkładki, którą mocuje się na warstwie "właściwej" pieluszki. Stanowi ona dodatkową ochronę przed  zamoczeniem i jest szczególnie przydatna w czasie nocy lub dłuższych spacerów.

 

Zalety pieluszki:

  • Idealne dopasowanie dzięki dodatkowemu rzędowi nap (tradycyjnie spotyka się trzy rzędy nap w pieluszce)
  • Podwójne gumeczki przy nogach, minimalizujące przeciekanie pieluszki
  • Pieluszka All-In-One (AIO) w jednym rozmiarze, minimalizuje potrzebę zakupu dodatkowych otulaczy lub rozmiarów podczas pieluchowania dziecka 

Dane techniczne dotyczące pieluszki:

Typ pieluszki: „Wszystko w jednym” – od narodzin do nocnikowania. Jak większość pieluszek AIO polecamy używanie od 4,5 kg.

Typy mocowań: zatrzaski i rzepy

Rekomendowana temperatura prania: 60 stopni °C

Pieluszkę można suszyć w pralko-suszarce, otulacza nie polecamy suszyć w suszarce (otulacz po wyjęciu z pralki jest już praktycznie suchy).

Firma Close Parent to połączone siły dwóch mam oraz dwóch fascynacji. Martine, mama trójki dzieci stworzyła innowacyjne nosidła miękkie a Claire, mama dwójki maluchów, pieluszki wielorazowe, które są miękkie w dotyku oraz niesamowicie łatwe w użyciu. Oprócz tych dwóch standardowych produktów firma ma w swojej ofercie bambusowe ręczniki z kapturkiem, welurowe majteczki treningowe, bambusowe chusteczki wielokrotnego użycia, maty do przewijania, stylowe worki na mokre pieluszki oraz inne akcesoria do pieluch. Firma zdobyła uznanie na rynku brytyjskim oraz cieszy się coraz większą popularnością w innych krajach Unii Europejskiej. Materiały z których wykonane są produkty Close Parent są bezpieczne dla dziecka, ponieważ nie zawierają potencjalnie szkodliwych barwników lub środków chemicznych. Materiały są też ekologicznie przyjazne. Firma używa do produkcji swoich wyrobów przede wszystkim bawełny organicznej oraz bambusa.

Opinie