Rozwojowy zestaw do napojów mOmma Expand

Rozwojowy

mOmma mOmma mOmma

Nowy

Specjalne zestawy upominkowe mOmma zostały zaprojektowane tak, by mogły być wykorzystane na kolejnych etapach rozwoju dziecka, ucząc krok po kroku i dostarczając praktycznych produktów niezbędnych do całkowitego odstawienia od karmienia piersią.

Więcej szczegółów

Rozwojowy zestaw do napojów to butelka do karmienia, kubeczek niekapek i kubek ze słomką, który towarzyszy dziecku na poszczególnych etapach nauki picia.

 

Rozwój. Specjalne zestawy upominkowe mOmma zostały zaprojektowane tak, by mogły być wykorzystane na kolejnych etapach rozwoju dziecka, ucząc krok po kroku i dostarczając praktycznych produktów niezbędnych do całkowitego odstawienia od karmienia piersią.

Trzy-etapowy.

Etap 1: 4m+, butelka do karmienia, okrągły, ergonomiczny kształt ułatwiający dziecku uchwycenie go małymi rączkami.

Etap 2: 6m+, kubek niekapek i podwójny uchwyt montowany na kubek. Dziecko uczy się trzymać podwójny uchwyt.

Etap 3: 8m+, kubek ze słomką i pojedynczy uchwyt montowany na kubek. Dziecko zaczyna pić przez słomkę i używać pojedynczego uchwytu. Ozdobne Opakowanie.  Zestaw sprzedawany jest w nowoczesnym i ładnym opakowaniu, jest więc świetnym pomysłem na prezent.

Wszystkie butelki posiadają podziałkę do 250 ml.

Bądź pierwszy oceń i napisz opinię !

Innowacyjność, technologia, ruch i kolor. mOmma to rewolucyjna linia produktów dla dzieci, zachęcających malucha do odkrywania otoczenia przy pomocy produktów o unikalnych kształtach, sposobie poruszania i kolorach zapewniających radosne przeżywanie każdego dnia przez Wasze dziecko.


 


mOmma ruszające sie produkty do karmienia i odstawienia od karmienia piersią, to zabawa podczas jedzenia. Kołysanie stymuluje zainteresowanie dziecka i skupia jego uwagę. “Kołyszący” system zapewnia zawsze maksymalną higienę: miejsca ssane przez malucha nigdy nie dotykają powierzchni stołu ani wysokich krzeseł.


 


  mOmma rośnie razem z dzieckiem…


Kompletna linia produktów zaprojektowanych zgodnie ze zmieniającymi się potrzebami dziecka w różnych fazach jego rozwoju. Te proste, ale innowacyjne produkty pozwalają mu stać się bardziej pewnym siebie   i  niezależnym.


 


  Badania


Wszystkie linie produktów mOmma są wynikiem dogłębnych analiz potrzeb dzieci związanych z karmieniem, odstawieniem od piersi i rozwojem. Analizy te zostały przeprowadzone we współpracy z wieloma ekspertami z tej dziedziny.