Kubek ze słomką mOmma

Kubek niekapek ze słomką

obecnie brak na stanie
36,00 zł
Brutto
Kolor

ponad 130 sprzedanych

 

Okrągły ergonomiczny kształt: okrągłe kształty zostały zaprojektowane tak, by ułatwić Twojemu dziecku uchwycenie ich małymi rączkami.   

 

Bezpieczne i higieniczne: butelki kołyszą się swobodnie, ale zawsze pozostają w pozycji pionowej. Miejsce ssania nigdy nie styka się z powierzchnia stołu ani krzesełka do karmienia, zapewniające maksymalna higienę.

 

System wysuwania i chowania słomki: słomka chowa się i wysuwa z kubka przez proste przekręcenie pokrywki. Ten nowoczesny system zamykania zapewnia maksymalna higienę nawet, kiedy kubek jest noszony.

 

Kołysanie: kołysanie to jedna z ulubionych zabaw dzieci. Zapewnia rozrywkę podczas jedzenia i symuluje reakcje i koncentrację dzieci.

 

Niekapek: przepływ płynu przez słomkę następuje wyłącznie podczas ssania.  

A kiedy dziecko rośnie… mOmma rośnie razem z nim, dzięki Kubkowi ze Słomką i Podwójnym Uchwytem oraz Kubkowi ze Słomką i Pojedynczym uchwytem. Podwójny uchwyt wzmacnia uścisk dziecka i pomaga mu przejść na pojedynczy uchwyt. Pojedynczy uchwyt, w sposób naturalny uczy dziecko korzystania ze zwykłych kubków i szklanek.

Wszystkie butelki posiadają podziałkę do 250 ml.

PS456-328
5060062994049

Innowacyjność, technologia, ruch i kolor. mOmma to rewolucyjna linia produktów dla dzieci, zachęcających malucha do odkrywania otoczenia przy pomocy produktów o unikalnych kształtach, sposobie poruszania i kolorach zapewniających radosne przeżywanie każdego dnia przez Wasze dziecko.

 

mOmma ruszające sie produkty do karmienia i odstawienia od karmienia piersią, to zabawa podczas jedzenia. Kołysanie stymuluje zainteresowanie dziecka i skupia jego uwagę. “Kołyszący” system zapewnia zawsze maksymalną higienę: miejsca ssane przez malucha nigdy nie dotykają powierzchni stołu ani wysokich krzeseł.

 

  mOmma rośnie razem z dzieckiem…

Kompletna linia produktów zaprojektowanych zgodnie ze zmieniającymi się potrzebami dziecka w różnych fazach jego rozwoju. Te proste, ale innowacyjne produkty pozwalają mu stać się bardziej pewnym siebie   i  niezależnym.

 

  Badania

Wszystkie linie produktów mOmma są wynikiem dogłębnych analiz potrzeb dzieci związanych z karmieniem, odstawieniem od piersi i rozwojem. Analizy te zostały przeprowadzone we współpracy z wieloma ekspertami z tej dziedziny.

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews
Zweryfikowany zakup

--

Pewno nie jedna mama zastanawiała się jak odzwyczaić maluszka od picia z butelki. Kubek firmy Momma okazał się strzałem w 10. Moja córeczka nauczyła się z niego pić dosłownie w 5 min., a wcześniej nie tolerowała żadnego kubka niekapka. Kubek Momma jest też wspaniałym rozwiązaniem w podróży. Naprawdę gorąco polecam!!! Zadowolona mama.

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie