Obniżka! Alicja w Krainie Czarów, Wydawnictwo Olesiejuk Expand

Alicja w Krainie Czarów, Wydawnictwo Olesiejuk

Wydawnictwo Olesiejuk Wydawnictwo Olesiejuk Wydawnictwo Olesiejuk

PS8691

Nowy

 Klasyczną opowieść na motywach bajki Lewisa Carrolla, wzbogacają pełne magii ilustracje oddające niezwykłość Krainy Czarów.

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

33,15 zł

brutto

39,00 zł brutto

-15%

W koszyku brakuje 299,00 zł do darmowej wysyłki.

Alicja biegnie za Białym Królikiem i wpada do jego nory, która jest przejściem do świata, gdzie obowiązują zupełnie inne prawa. Klasyczną opowieść na motywach bajki Lewisa Carrolla, wzbogacają pełne magii ilustracje oddające niezwykłość Krainy Czarów.

Wydawnictwo: Firma Księgarska Jacek Olesiejuk
ISBN: 978-83-274-1326-0
Oprawa: Twarda
Rok wydania: 2014
Ilość stron: 80
Format: 36.8 x 29.4 cm

Płeć: chłopczyk, uniwersalny, dziewczynka
Grupa wiekowa: 12 lat, niemowlak ( 0-12 ), przedszkolak ( 3-6 ) lat, 9 lat, 11 lat, maluch ( 12-36 ), wiek szkolny ( 6-9 ), 10 lat
Kategoria wiekowa od 8 lat, od 2 lat, od 4 lat, od 7 lat, od 6 lat, od 3 lat, od 5 lat
Materiał: papier
Styl, wzornictwo: hipsterski, retro, klasyczny

Bądź pierwszy oceń i napisz opinię !

Wydawnictwo Olesiejuk istnieje od 2003 roku i powstało, kiedy Firma Księgarska Jacek Olesiejuk Sp. z o.o. (największy dystrybutor książek w Polsce) postanowił zająć się także ich wydawaniem.

Naszym nakładem ukazują się przede wszystkim książki dziecięce, poradniki, encyklopedie i leksykony, jednak nie stronimy od literatury pięknej zarówno dla najmłodszych (wydajemy polskich klasyków jak Jan Brzechwa czy Julian Tuwim) jak i młodzieży (wydajemy książki autorstwa Pierdomenico Baccalario czy Moony Witcher).

Współpracujemy z wieloma znanymi wydawcami europejskimi, m.in. Fleurus Editions, Parragon, Susaeta Ediciones, Harper Collins, Usborne Publishing, Macmillan-Kingfisher, Igloo, Atlantica, Amber, White Star, De Agostini.

Ale bardzo ważna jest dla nas także edukacja, na którą mamy wiele własnych innowacyjnych pomysłów. Staramy się uczyć przez zabawę, zainteresować czytaniem jak najmłodszych czytelników, aby z książką zostali już na długo. Te wysiłki owocują nagrodami, które co roku przyznają nam za książki edukacyjne czytelnicy i profesjonaliści. Nasze bestsellery to serie: "Obrazki dla maluchów", "Mały chłopiec", "Biblioteczka mądrego dziecka", "Historyjki z nalepkami", "Naklejkowo" i teczki edukacyjne dla dzieci od drugiego do piątego roku życia.