Obniżka! PRZEKROJE OWOCE I WARZYWA, AGNIESZKA SOWIŃSKA Expand

PRZEKROJE OWOCE I WARZYWA, AGNIESZKA SOWIŃSKA

Nasza Księgarnia Nasza Księgarnia

PS11520

Nowy

Warzywa i owoce są zdrowe! Czyli właściwie jakie? Żeby to zrozumieć, warto poznać ich mieszkańców. Książka przedstawia przekrój kilkunastu najpopularniejszych owoców i warzyw.

Więcej szczegółów

w magazynie, wysyłka w 24h!

28,41 zł

brutto

29,90 zł brutto

-5%

Warzywa i owoce są zdrowe! Czyli właściwie jakie? Żeby to zrozumieć, warto poznać ich mieszkańców. Na przykład Pektyna cały dzień uwija się i sprząta. Z kolei Białko roślinne to prawdziwy siłacz, choć czasem zdarza się mu też leniuchować. Magnez jest zawsze w dobrym humorze. Witamina A lubi o siebie dbać, a Witamina B długimi godzinami ślęczy nad książkami. Poza nimi są także Wapń, Potas, Likopen, Witamina E i C oraz wiele, wiele innych. Wszystkie bardzo ważne. To dzięki nim właśnie jedzenie owoców i warzyw wychodzi nam na zdrowie!

Duży format, przekroje kilkunastu najpopularniejszych owoców i warzyw, wypełnione szczegółami ilustracje, wierszowany wstęp autorstwa Agnieszki Frączek, edukacja połączona z zabawą i humorem to tylko niektóre z zalet tej niezwykłej książki. Żaden niejadek nie przejdzie obok niej obojętny!

Agnieszka Sowińska - ilustratorka i projektantka z Krakowa. Studiowała na Wydziale Grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, obroniła dyplom w Pracowni Form Reklamowych. Obecnie zajmuje się projektowaniem grafiki użytkowej, ilustracją i tworzeniem aplikacji dla dzieci.

Płeć: dziewczynka, chłopczyk, uniwersalny

Bądź pierwszy oceń i napisz opinię !