Miękka książeczka Alfabet  Skip Hop Expand

Skip Hop, miękka książeczka edukacyjna Alfabet

(5/5)
1 ocen: - 1 opinii:
Skip Hop Skip Hop Skip Hop

PS1977

Nowy

Miękka, materiałowa książeczka alfabet poza walorami edukacyjnymi kryje w sobie wiele atrakcji dla małych szkrabów.

Więcej szczegółów

wysyłamy w ciągu 72h

91,00 zł

brutto

Miękka, materiałowa książeczka alfabet poza walorami edukacyjnymi kryje w sobie wiele atrakcji dla małych szkrabów. Wpływa ona idealnie nie tylko na rozwój i nauke podczas poznawania literek ale rowniesz ma wpływ na prawidłowy rozwój dziecka.

Książeczka w kształcie harmonijki kryje w sobie wiele ciekawych atrakcji : gryzak, bezpieczne lusterko, szeleszczące elementy.

Z tyłu książeczka a praktyczny rzep dzięki któremu możemy ją przymocować do wózka, łóżeczka- wszędzie tam gdzie możan się fajnie bawić.

 

Wymiary książeczki po rozłożeniu : 80 x 19cm

od (Warszawa,  Polska) dnia  16 Apr 2016 (Skip Hop, miękka książeczka edukacyjna Alfabet) :
(5/5

świetna książeczka

Moja córeczka uwielbia tego typu zabawki. Książeczka jest miękka, ma ładne kolory i cieszy ucho dziecka :)

Skip Hop to firma z Nowego Jorku, która projektuje i tworzy innowacyjne artykuły dla nowoczesnych rodziców. Produkty Skip Hop charakteryzują się ciekawymi  i praktycznymi rozwiązaniami, wszystko po to by wyjść naprzeciw nowej generacji rodziców. Wzornictwo i kolorystyka produktów jest niezwykle ciekawa i barwna, doskonale odzwierciedla trendy naszych czasów. W Skip Hop problemy i trudy rodziców są doskonale znane, dlatego wszystkie produkty mają w sobie „to coś” co sprawia, że jest nam łatwiej, praktyczniej i piękniej wychowywać nasze dzieci.