Przenośne krzesełko Tuli niebieskie Expand

Przenośne krzesełko Tuli niebiesko-granatowe

(5/5)
1 ocen: - 1 opinii:
Totu-totam Totu-totam Totu-totam

PS460

Nowy

Przenośne materiałowe krzesełko to niezbędny artykuł każdego nowoczesnego rodzica.

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

129,00 zł

brutto

ponad 150 sprzedanych
W koszyku brakuje 299,00 zł do darmowej wysyłki.

 

PODRÓŻNE KRZESEŁKO TULI - NOWATORSKIE, PRAKTYCZNE, BEZPIECZNE.

TULI to podróżne siedzisko dla dziecka przypinane do krzesła – idealne do karmienia oraz do zabawy.  Krzesełko jest odpowiedzią na potrzeby mobilnych rodziców. 

 

Zostało wykonane z wytrzymałej i  atestowanej tkaniny, dostosowuje się do tułowia dziecka oraz do rozmiaru i kształtu krzesła. Unikalny system zapięć oraz boczne, regulowane klamerki zapewniają już półrocznemu maluchowi  bezpieczna i stabilną pozycję, nie krępując jednocześnie jego ruchów.  Ponieważ krzesełko otula dokładnie tułów dziecka na wysokości paszek nie ma niebezpieczeństwa wyślizgnięcia się pociechy. Po użyciu składa się w mały, poręczny pakunek, dzięki czemu zajmuje mało miejsca i rodzic może mieć go zawsze przy sobie – na wakacjach, u znajomych, z wizytą u dziadków, podczas posiłku w restauracji….
Konstrukcja pozwala bardzo sprawnie zapiąć siedzisko niemal na każdym krześle, niezależnie od jego kształtu i rozmiaru.

 

TULI przeznaczony jest dla dzieci, które potrafią utrzymać się w pozycji siedzącej, czyli od ok. 6 miesiąca życia, aż do ukończenia 2 lat. Uniwersalne krzesełko można nosić w kieszeni lub torebce i bardzo szybko zainstalować na dowolnym krześle. Po użyciu TULI składa się w mały pakunek dzięki wbudowanej kieszonce.

Bezpieczeństwo siedziska oraz wysoka jakość wykonania zostały potwierdzone w badaniach Polskiego Centrum Badań i Certyfikacji S.A. - PRODUKT  ZGODNY Z POLSKĄ NORMĄ PN-EN 14036.

Krzesełko TULI to wyjątkowa propozycja na PREZENT dla każdego aktywnego rodzica i jego ciekawej świata pociechy.

Krzesełko zostało zaprojektowane wspólnie z projektantką Basią Lewandowską oraz WYPRODUKOWANE W POLSCE dla marki Totu-Totam.

 

Wymiary: 180x140x50 mm
Sposób czyszczenia: Prać w pralce w 30°C
od (Gliwice,  Polska) dnia  18 Jul 2011 (Przenośne krzesełko Tuli niebiesko-granatowe) :
(5/5

--

Bardzo przydatne - mieści się w torebce, pasuje do prawie wszystkich krzesełek - niezawodne na wyjazdach, czy w kawiarniach. POLECAM!