Linea MammaBaby, Skrobia ryżowa Baby Clementino 5 x 30g Expand

Linea MammaBaby, Skrobia ryżowa Baby Clementino 5 x 30g

Linea MammaBaby

PS49872

Nowy

W 100% naturalna skrobia ryżowa dla niemowląt, idealna do mycia dziecka, pozostawia miękkie i odświeżone ciało po kąpieli.

Więcej szczegółów

wysyłamy w ciągu 72h

20,00 zł

brutto

W koszyku brakuje 299,00 zł do darmowej wysyłki.
Kurczaczek jest mały i delikatny niczym twoje dziecko podczas ciepłej i relaksującej kąpieli.

W 100% naturalna skrobia ryżowa dla niemowląt, idealna do mycia dziecka, pozostawia miękkie i odświeżone ciało po kąpieli.
Skrobia ryżowa dla dzieci, rozpuszczona w wodzie, jest najdelikatniejszym środkiem do kąpieli niemowląt. Jest doskonałym lekarstwem na zaczerwienienie. To także świetna pomoc dla dorosłych, szczególnie w lecie, po oparzeniach słonecznych.

Produkt przebadany dermatologicznie. Testowany na obecność niklu, chromu, kobaltu. Nie zawiera sztucznych barwników, syntetycznych emulgatorów PEG, parabenów, SLS-ów, SLES-ów oraz zapachów zawierających alergeny. Nie testowany na zwierzętach. W całości zaprojektowany i wyprodukowany we Włoszech.

Sposób użycia: Każda torebka zawiera 30 g produktu - odpowiednią ilość do kąpieli noworodka. Wsyp całą torebkę do wody w niewielkiej wannie. Mieszaj ręką, aż skrobia całkowicie się rozpuści. Delikatnie masuj dziecko w czasie kąpieli. Dla dorosłych zaleca się użycie 2 torebek do jednej kąpieli.

Opinie