Obniżka! Bambusowy kocyk Safari jasny Expand

Bambusowy kocyk Safari brązowy

Lapinoo Lapinoo Lapinoo

PS6553

Nowy

Wyjątkowy kocyk wykonany z tkaniny bambusowej i bawełny... Miękki, milutki, delikatny niczym jedwab.

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

260,40 zł

brutto

372,00 zł brutto

-30%

Wyjątkowy kocyk wykonany z tkaniny bambusowej i bawełny... Miękki, milutki, delikatny niczym jedwab.

Kocyk Lapinoo oddycha i jest idealny również w okresie letnim.

W kolekcji JOYEUX SAFARI poznasz afrykańskie zwierzątka i znaczenie prawdziwej przyjaźni. Dlaczego? Bo najlepsi przyjaciele to tacy, na których możesz liczyć w każdej sytuacji. Na co dzień żyrafy, słonie, lwy i tukan bawią się radośnie, kiedy jednak, któreś z nich potrzebuje wsparcia nikt nie waha się pomóc. Słonik dba by zwierzęta ogrzane afrykańskim słońcem, ochłodzić życiodajną wodą, którą z łatwością transportuje w swojej trąbie. Odważny lew dba by wszystkie zwierzęta miały zawsze co jeść. Żyrafy ściągają dla swojego kompana słonika najlepsze listki z wysokich drzew, a wesoły tukan lata nad wszystkimi wkoło i zabawia ciekawymi opowieściami. Na takich przyjaciół zawsze możesz liczyć, oni dbają również o Twój bezpieczny i pełen barwnych kolorów sen.

 

Wymiary 80x100 cm 

Skład kocyków :
- welur bambusowy 70% wiskoza bambusowa, 28 bawełna organiczna, 2% poliester
- tkanina zewnętrzna : 100% wiskoza bambusowa
- wewnątrz : 100% bawełna
Płeć: chłopczyk, uniwersalny, dziewczynka
Grupa wiekowa: maluch ( 12-36 ), niemowlak ( 0-12 )
Kategoria wiekowa od 0 miesięcy , od 6 miesięcy, od 12 miesięcy, od 3 miesięcy , od 9 miesięcy, od 18 miesięcy
Materiał: tkanina organiczna
Styl, wzornictwo: ekskluzywny

Bądź pierwszy oceń i napisz opinię !

Lapinoo to  troskliwość - troskiwość o Twoje dziecko. Kiedy dowiadujecie się, że zostaniecie Rodzicami, zostaje w Was zasiane ziarenko troskliwości o tę małą istotę, która jeszcze będąc w matczynym brzuchu już jest z Wami każdego dnia. W trosce o pierwszy kontakt Waszego dziecka z otaczającym go światem stworzyliśmy bezpieczne produkty z wysokiej jakości tkanin. Chcemy Ci pomóc przywitać tego wyjątkowego gościa najpiękniej jak tylko jest to możliwe. Przywitaj go z Lapinoo.
Lapinoo to jakość. Gdy tworzyliśmy Lapinoo dbaliśmy przede wszystkim by używać wysokogatunkowych, specjalnie wyselekcjonowanych tkanin i akcesoriów. Wysoka jakość jest naszym drogowskazem do dostarczenia Tobie jak najlepszych produktów. Chcemy byś wybrał Lapinoo również z tego powodu.
Lapinoo to dotyk. Zmysł dotyku dziecko poznaje tuż po przyjściu na świat, a zaczyna się on kształtować już w 8 tygodniu życia płodowego. Lapinoo stworzył produkty, które mają ułatwić mu rozwijanie tego zmysłu. Dotyk potrzebny jest nam do dobrego samopoczucia psychicznego i fizycznego. Delikatny, przyjemny w dotyku.
Lapinoo to dzieci. Dzieci i ich świat jest dla nas najważniejszy. Lapinoo tworzymy by pobudzać dziecięcą wyobraźnię, by uczyć i bawić. Nasze projekty powstały z miłości do naszych dzieci, z inspiracji jakie daje nam zabawa i radość obcowania z nimi każdego dnia. Patrząc na ich rozwój, lepiej znamy ich potrzeby i wiemy, że dziecięca wyobraźnia rozwija się już w dniu narodzin. Lapinoo stworzył kolekcję autorskich projektów wymyślonych z dziećmi i dla dzieci. Poznaj z nami świat przyjaznych i kolorowych PIRATÓW, odważnych i miłych zwierząt z afrykańskiego SAFARI, a także wielu innych naszych przyjaciół.