Babymoov, Podgłówek przeciw spłaszczaniu potylicy  Lovenest biały Expand

Babymoov, Podgłówek przeciw spłaszczaniu potylicy Lovenest Original Smokey

(5/5)
2 ocen: - 2 opinii:
Babymoov Babymoov Babymoov

PS15870

Nowy

Wyjątkowa, ergonomiczna poduszka wspierająca prawidłowe ukształtowanie główki dziecka

Więcej szczegółów

wysyłamy w ciągu 4-5 dni

69,00 zł

brutto

Doskonały produkt pozwalający utrzymać głowę dziecka ładną i okrągłą! Sprężyste podparcie poduszki Panda, delikatnie wspiera główkę, zmniejszając nacisk na czaszkę przez co zapobiega jej spłaszczaniu.

Wyjątkowa, ergonomiczna poduszka wspierająca prawidłowe ukształtowanie główki dziecka dzięki specjalnemu wyprofilowaniu oraz nieodkształcającej się gąbce wypełniającej poduszkę.

Pasuje do każdego rodzaju łóżeczek, bujaków, nosidełek.

Ze względu na swoje wykonanie i właściwości może być stosowana i używana w szpitalach na oddziałach położniczych.

Została zaprojektowana i opatentowana przez francuskich pediatrów.

 

Wiek 0 - 4

Wymiary 24 x 23 x 3 cm

RECENZJE MAM

Babymoov - podgłówek Lovenest:
Jestem zdania, że lepiej zapobiegać niż leczyć, dlatego podgłówek ten stosujemy od samego początku, Bruno upodobał sobie jedną stronę ułożenia główki, żadne podkładanie „podpórek” nic tu nie daje, to samo jest z leżeniem na boku, a dzięki tej poduszce główka jest ułożona symetrycznie. Podgłówek jest lekki, o idealnej, wyważonej miękkości dzięki nieodkształcającej się gąbce, która go wypełnia. Główka ma stabilne oparcie, nie zapada się, dlatego Bruno chętnie na nim leży, nie ogranicza mu ruchów głowy, które nadal są swobodne. Wykonany z przyjemnego materiału, w różnych kolorach, o fajnym kształcie serca. Dodatkowym atutem jest to, że możemy położyć ją wszędzie: w wózku, na leżaczku, w łóżeczku. My używamy jej w czasie spaceru w wózku, czy podczas leżenia na macie i w łóżeczku. Przeznaczony dla dzieci od 0 do 4 miesiąca życia.


ZOBACZ WIĘCEJ W PORADNIKU


Untitled design (7).png

Płeć: uniwersalny, dziewczynka
Grupa wiekowa: niemowlak ( 0-12 )
Kategoria wiekowa od 0 miesięcy
od (Warszawa,  Polska) dnia  12 Jul 2016 (Babymoov, Podgłówek przeciw spłaszczaniu potylicy Lovenest Original Smokey) :
(5/5

polecam

Super poduszeczka i liczę na to, że główka synka będzie pięknie zaokrąglona

od (Nowy Sącz,  Polska) dnia  08 Jul 2016 (Babymoov, Podgłówek przeciw spłaszczaniu potylicy Lovenest Original Smokey) :
(5/5

Dobry zakup

Poduszka spełnia swoją funkcje nie rozstajemy się z nią i nawet w foteliku samochodowym jej używamy

Francuska firm Babymoov od 1997 roku specjalizuje się w projektowaniu i tworzeniu wysokiej jakości produktów dla dzieci w wieku od 0 do 3 lat. Przy projektowaniu nowych rozwiązań pracownicy firmy Babymoov mają na uwadze innowacyjne rozwiązania, bezpieczeństwo i prawidłowy rozwój dziecka, nie zapominając jednak o rodzicach by ułatwić im codzienne obowiązki przy opiece nad dzieckiem. Wysoka jakość i funkcjonalność zabawek spotyka się z licznymi nagrodami i są polecane przez specjalistów  kinezoterapeutów i rodziców.