Baby Banana, Szczoteczka Treningowa Różowy Expand

Baby Banana, Szczoteczka Treningowa Różowy

Baby Banana

PS26590

Nowy

Brak w magazynie

39,00 zł

brutto

W koszyku brakuje 299,00 zł do darmowej wysyłki.

Szczoteczka treningowa dla niemowląt od 3 do 12 miesięcy. Wykonana z elastycznego silikonu, delikatnie ukoi bolesne ząbkowanie masując dziąsła malucha, jednocześnie rozwijając nawyki higieniczne. Miękki silikon zmniejsza ryzyko obrażeń. Szczoteczka jest wyposażona w łatwe do trzymania uchwyty.


Cechy:
- miękka, silikonowa i elastyczna
- sczoteczka delikatnie masuje delikatne dziąsła dziecka
- rozwija koordynację dziecka
- opracowana przez higienistkę stomatologiczną
- bezpieczna pozbawiona ftalanów
- można myć w zmywarce lub przechowywać w lodówce
- Wyprodukowane w USA

Wymiary opakowania: 6cm x 10cm x 2cm
Wymiary w opakowaniu: 10.5cm x 20cm x 4cm


Baby Banana powstało dzięki dwóm kobietom Sandry Phillips i Heather Phillips które wspólnie stworzyły pierwszą elastyczną i bezpieczną szczoteczkę do zębów. Od 2001 r Banana sprzedał miliony elastycznych szczoteczek, zapewniając małych dzieciom  bezpieczeństwo i pomagając dzieciom wcześnie nauczyć się dobrych nawyków związanych z pielęgnacją jamy ustnej.

Płeć: uniwersalny
Kategoria wiekowa od 3 miesięcy
Materiał: guma, ekologiczny
Styl, wzornictwo: minimalistyczny, nowoczesny
Od 2001 r  Baby Banana sprzedał miliony elastycznych szczoteczek, zapewniając małych dzieciom  bezpieczeństwo i pomagając dzieciom wcześnie nauczyć się dobrych nawyków związanych z pielęgnacją jamy ustnej. Firma rozwinęłą się w szybkim tempie, jednak nadal pozostaje firmą rodzinną, a większość pracowników to członkowie rodziny, wszyscy pracują nad wizją tworzenia bezpiecznych, miękkich i elastycznych produktów dla dzieci.

Opinie