Gra zabawa Triplette - Petanka Expand

Gra zabawa Triplette - Petanka

Les Jouets Libres

PS5890

Nowy

RouleTaBille® daje dzieciom więcej niż jedną rozgrywkę! Kulki, plansze, figurki, spinacze, naklejki i zaczynamy: nasi mali zwycięzcy mogą wyobrazić sobie własne pole gry!

Więcej szczegółów

W koszyku brakuje 299,00 zł do darmowej wysyłki.

 

Tradycyjna francuska gra w bule wkracza do dziecięcych pokoi!


Opis  

Celujemy swoimi trzema kulkami jak najbliżej kulki zwanej „świnką”. Wygrywa gracz, którego kulki znajdują się najbliżej świnki. Pierwsza osoba, która uzyska 13 punktów wygrywa partię!

Triplette to gra wyprodukowana w poszanowaniu środowiska naturalnego: tektura z recyklingu, papier posiada certyfikat FSC, nadruk na pudełku tuszami z certyfikatami Imprim’Vert a woreczek na kulki wykonany jest z organicznej bawełny z certyfikatem GOTS. Gliniane kulki wykonane są ręcznie w ostatniej w Europie manufakturze produkującej je w sposób tradycyjny.

Wyprodukowano we Francji.

Skład 

Kulki 23 mm w 3 kolorach: 9

Kulka Świnka posrebrzana 18 mm: 1

Centymetr z organicznej bawełny: 1

Woreczek z organicznej bawełny: 1

 

1 zakupiona gra Klub Jeździecki Pony = 1 zasadzone drzewko!

Akcja w porozumieniu z Office National des Forets (Lasy Państwowe). 
Przez stronę internetową należy potwierdzić zakup gry i w Jurze francuskiej zostanie zasadzone drzewko Waszego dziecka. Za pomocą Goggle Earth można sprawdzać jak szybko rozrasta się i rośnie ten las!

Płeć: uniwersalny, dziewczynka, chłopczyk
Grupa wiekowa: wiek szkolny ( 6-9 )
Kategoria wiekowa od 4 lat, od 6 lat, od 8 lat, od 7 lat, od 5 lat
Materiał: drewno
Styl, wzornictwo: retro, skandynawski, minimalistyczny, klasyczny, hipsterski

Les Jouets Libres to przede wszystkim podstawa pedagogiczna stworzona w oparciu o 4 wartości z uwzględnieniem najważniejszej jaką jest rozwój dziecka.


1.Nowoczesność  - Produkty cechuje oryginalność i grafika wnosząca nowoczesny design do świata gier


2.Mobilność – dziecko może zabrać gry wszędzie gdzie zechce


3.Uczucie -Wytworzenie więzi dziecka z zabawką - stąd pomysł aby dziecko samo nakleiło naklejki na figurki. Woreczki ułatwiające zabranie gry w dowolne miejsce powodują, że w dziecku wytwarza się poczucie własności, ma poczucie bycia ich właścicielem, poza oczywistą korzyścią w postaci łatwiejszego porządkowania. 


4.Wolność  - wierzymy w kreatywność dzieci, nasze gry umożliwiają dziecku uczestnictwo w ustalaniu zasad. Dzięki czemu zasady gry ewoluują wraz z rozwojem dziecka, zmianą jego sposobu myślenia i zdolności.

Opinie