Obniżka! Lilliputiens, gra Memory Fishing Game łowienie rybek Expand

Lilliputiens, gra Memory Fishing Game łowienie rybek

Lilliputiens

PS11896

Nowy

Gra memory, polegająca na "łowieniu" par takich samych rybek. Zestaw zawiera: 8 par rybek, 1 wędkę, pudełko, które jest jednocześnie planszą do gry.

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

72,00 zł

brutto

90,00 zł brutto

-20%

W koszyku brakuje 299,00 zł do darmowej wysyłki.

Gra Memory Fishing Game łowienie rybek

Cechy:
- gra memory, polegająca na "łowieniu" par takich samych rybek
- gra przeznaczona dla 2 - 4 graczy w wieku powyżej 3 r.ż.
- proste, przejrzyste zasady
- zestaw zawiera: 8 par rybek; 1 wędkę-Alice; pudełko, które jest jednocześnie planszą do gry, jak i miejscem do przechowywania elementów po zakończeniu gry
- wymiary rybek: 7,5 x 4,5 cm
- wymiary wędki Alice: 24 x 14,5 cm
- wszystkie elementy wykonane z grubego kartonu
- wędka przymocowana do łapek Alice przy pomocy mocnej tasiemki
- instrukcja gry w języku polskim nadrukowana na naklejce na opakowaniu

Wymiary: 26 x 23 x 5 cm
Kategoria wiekowa: 3+
Materiał: karton

Instrukcja gry:
Otwórz pudełko, wyjmij wszystkie rybki oraz wędkę, zamknij pudełko.
Umieść wszystkie rybki głowami do dołu w otworach w pudełku.
Zaczyna najmłodszy gracz łowiąc dwie rybki - jeśli są takie same, zatrzymuje parę i naśladuje minę rybki i gra dalej. Jeśli rybki są inne, odkłada je w te same otwory, zapamiętując gdzie są i przekazuje wędkę kolejnemu graczowi.
Jeśli gracz złowi parę piranii może, uśmiechając się jak pirania, zabrać parę rybek od innego gracza (jeśli ją ma). Wygrywa ten gracz, który zgromadzi najwięcej par.

Płeć: dziewczynka, chłopczyk, uniwersalny
Kategoria wiekowa od 3 lat
Materiał: karton

Lilliputiens to belgijska firma specjalizująca się w tworzeniu edukacyjnych zabawek z materiału. Każda kolekcja oparta jest na tradycyjnych wzorach wzbogaconych szczyptą nowoczesności i oryginalności.
Dzięki zastosowaniu różnorodnych faktur, kształtów, kolorów i dźwięków zabawki te stymulują u dziecka wszystkie zmysły. Wyobraźnia,  dotyk, kreatywność, wzbudzenie ciekawości to niezbędne elementy mające wpływ na prawidłowy i szybki rozwój dziecka. Mając na uwadze szybkie postępy dziecka na  każdym etapie jego rozwoju, Lilliputiens zaskakuje nowymi funkcjami, formami. Każdy artykuł jest owocem pracy stylistów Lilliputiens i jest chroniony prawami autorskimi. Wykonane z wysokiej jakości materiałów zabawki w większości nadają się do prania w pralce. Każda z zabawek spełnia obowiązujące normy. W procesie tworzenia i produkcji zabawek kładzie się ogromny nacisk na jakość, trwałość i bezpieczeństwo produktu dla dzieci.  

Opinie