Króliczek do ciągnięcia, Plan Toy Expand

Króliczek do ciągnięcia, Plan Toy

Plan Toys

PS12794

Nowy

Drewniany króliczek, który podczas spaceru skacze jak prawdziwy! Teraz na spacer zamiast pieska można zabrać słodkiego króliczka.

Więcej szczegółów

wysyłamy w ciągu 72h

63,00 zł

brutto

W koszyku brakuje 299,00 zł do darmowej wysyłki.

Drewniany króliczek, który podczas spaceru skacze jak prawdziwy! Teraz na spacer zamiast pieska można zabrać słodkiego króliczka.

Wymiary produktu: 10.7 x 12.3 x 7.5 cm

Wymiary opakowania:  18,8 x 12,3 x 11,5 cm

Zabawka zapakowana jest w kolorowe ozdobne pudełko z kartonu. Zabawka należy do linii PlanPreschool, która szczególny nacisk kładzie na połączenie zabawy z nauką. Starannie zaprojektowane instrumenty muzyczne, gry, układanki, klocki i zabawki manipulacyjne zapewniają wszechstronny rozwój dziecka już od najmłodszych lat. Firma Plan Toys należy do światowej czołówki pod względem produkcji ekologicznych zabawek. Jako pierwsza zaczęła wykorzystywać do produkcji naturalne, ponownie przetworzone drewno kauczukowe. Dba także o to, aby stosowane farby, kleje, jak również opakowania zabawek oraz same metody ich produkcji były w jak największym stopniu przyjazne środowisku.

Bezpieczeństwo zabawek Plan Toys potwierdzają europejska norma E71 i amerykański standard ASTM.

Płeć: chłopczyk, dziewczynka, uniwersalny
Grupa wiekowa: maluch ( 12-36 )
Kategoria wiekowa od 12 miesięcy
Materiał: drewno

Firma PlanToys założona została w 1981 r. jako pionier w stosowaniu drewna kauczukowego do produkcji zabawek. Od tego czasu tworzy zabawki, które inspirują wyobraźnię dzieci oraz wspierają ich rozwój intelektualny i fizyczny. Firma jest także doskonałym przykładem, że możliwe jest utrzymanie najwyższych norm jakości przy jednoczesnym dążeniu do ekologicznej i społecznej odpowiedzialności za wytworzone produkty.

Opinie