Naklejka Mapa 4 Dekornik Expand

Dekornik, naklejka Mapa 4

Dekornik Dekornik Dekornik

Nowy

Niesamowite naklejki marki Dekornik

Więcej szczegółów

Naklejki drukowane są na folii samoprzylepnej, powlekanej dodatkowo laminatem, który chroni powierzchnię przed uszkodzeniami mechanicznymi i sprawia, że można ją czyścić wilgotną szmatką. Klej użyty na naklejkach jest bardzo mocny, dlatego naklejka idealnie przylega do równej powierzchni. Do mapy dokładamy naklejki z nazwami największych miast takich jak Warszawa, Nowy Jork, Paryż, Rio de Janeiro, Pekin, Tokio, Moskwa. 
Jako bonus jest także do wyboru jeden z zestawów :

1. zestaw najsłynniejszych budowli 2. zestaw rekreacyjny 3. zestaw zwierzątek

Zestawy są dopasowane wielkościowo do map.  kolory zestawów dodatkowych to : czarny, szary, granat, niebieski i cappucino.  

Po wyborze zestawu (1, 2 lub 3), prosimy o umieszczeniu w zamówieniach w rubryce "INFORMACJE DODATKOWE", który zestaw Państwo wybierają i w jakim kolorze.

Rozmiary do wyboru: 

 

Płeć: chłopczyk, dziewczynka, uniwersalny
Grupa wiekowa: niemowlak ( 0-12 ), maluch ( 12-36 ), przedszkolak ( 3-6 ) lat, wiek szkolny ( 6-9 )
Kategoria wiekowa od 0 miesięcy , od 6 lat, od 8 lat, od 7 lat, od 3 miesięcy , od 6 miesięcy, od 9 miesięcy, od 12 miesięcy, od 18 miesięcy, od 2 lat, od 3 lat, od 4 lat, od 5 lat
Styl, wzornictwo: klasyczny, retro

Bądź pierwszy oceń i napisz opinię !

Historia Dekornika zaczyna się w 2008 roku w Paryżu. To tam, Kasia Rostkowska i Maciej Walczak, para grafików, zostają uwiedzeni  maleńkimi butikami z bibelotami do dekoracji wnętrz. W ofercie są fototapety, okleiny, plakaty i naklejki na ściany z designem “lekko retro”.