Lilliputiens, pies Jef Girlanda na zdjęcia i obrazki Expand

Lilliputiens, pies Jef Girlanda na zdjęcia i obrazki

Lilliputiens

PS7814

Nowy

Przepiękna ramka na zdjęcia w formie girlandy udekoruje każdy pokój.

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

137,00 zł

brutto

W koszyku brakuje 299,00 zł do darmowej wysyłki.

Przepiękna ramka na zdjęcia w formie girlandy udekoruje każdy pokój. Wykonana jest z miękkiego materiału, posiada 2 rami i 3 klipsy do zdjęć. Kolorowe wzory ozdobią każdy dziecięcy pokój!

 

Wymiary: 165x30cm

Płeć: chłopczyk, uniwersalny, dziewczynka
Grupa wiekowa: przedszkolak ( 3-6 ) lat, maluch ( 12-36 ), niemowlak ( 0-12 )
Kategoria wiekowa od 4 lat, od 3 miesięcy , od 7 lat, od 9 miesięcy, od 6 lat, od 18 miesięcy, od 3 lat, od 0 miesięcy , od 5 lat, od 6 miesięcy, od 8 lat, od 12 miesięcy, od 2 lat
Materiał: tkanina
Styl, wzornictwo: odważny, nowoczesny

Lilliputiens to belgijska firma specjalizująca się w tworzeniu edukacyjnych zabawek z materiału. Każda kolekcja oparta jest na tradycyjnych wzorach wzbogaconych szczyptą nowoczesności i oryginalności.
Dzięki zastosowaniu różnorodnych faktur, kształtów, kolorów i dźwięków zabawki te stymulują u dziecka wszystkie zmysły. Wyobraźnia,  dotyk, kreatywność, wzbudzenie ciekawości to niezbędne elementy mające wpływ na prawidłowy i szybki rozwój dziecka. Mając na uwadze szybkie postępy dziecka na  każdym etapie jego rozwoju, Lilliputiens zaskakuje nowymi funkcjami, formami. Każdy artykuł jest owocem pracy stylistów Lilliputiens i jest chroniony prawami autorskimi. Wykonane z wysokiej jakości materiałów zabawki w większości nadają się do prania w pralce. Każda z zabawek spełnia obowiązujące normy. W procesie tworzenia i produkcji zabawek kładzie się ogromny nacisk na jakość, trwałość i bezpieczeństwo produktu dla dzieci.  

Opinie