Lilliputiens, dziecięcy album na zdjecia smok Arnold Expand

Lilliputiens, dziecięcy album na zdjecia smok Arnold

Lilliputiens

PS7228

Nowy

Album na zdjecia w miękkiej okładce stworzony dla dzieci, które uwielbiają oglądać zdjecia.

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

94,00 zł

brutto

W koszyku brakuje 299,00 zł do darmowej wysyłki.

Kolorowy album w miękkiej oprawie stworzony dla dzieci, które tak uwielbiają oglądać zdjecia.

W albumie mieści się 10 zdjęć, które zabezpieczone są folią. dziecko może bezpiecznie przeglądać i poznawać babcie i dziadków, którzy nie zawsze są blisko.

Format zdjęcia 10cx15 cm 

Wymiary : 18 X 16 cm

Lilliputiens to belgijska firma specjalizująca się w tworzeniu edukacyjnych zabawek z materiału. Każda kolekcja oparta jest na tradycyjnych wzorach wzbogaconych szczyptą nowoczesności i oryginalności.
Dzięki zastosowaniu różnorodnych faktur, kształtów, kolorów i dźwięków zabawki te stymulują u dziecka wszystkie zmysły. Wyobraźnia,  dotyk, kreatywność, wzbudzenie ciekawości to niezbędne elementy mające wpływ na prawidłowy i szybki rozwój dziecka. Mając na uwadze szybkie postępy dziecka na  każdym etapie jego rozwoju, Lilliputiens zaskakuje nowymi funkcjami, formami. Każdy artykuł jest owocem pracy stylistów Lilliputiens i jest chroniony prawami autorskimi. Wykonane z wysokiej jakości materiałów zabawki w większości nadają się do prania w pralce. Każda z zabawek spełnia obowiązujące normy. W procesie tworzenia i produkcji zabawek kładzie się ogromny nacisk na jakość, trwałość i bezpieczeństwo produktu dla dzieci.  

Opinie