Obniżka! Drewniane warzywa i owoce do krojenia, Plan Toys Expand

Drewniane warzywa i owoce do krojenia, Plan Toys

Plan Toys

PS8135

Nowy

  • Znakomita zabawa dla małych kucharek i kucharzy! Każde warzywo składa się z dwóch części połączonych rzepem, który podczas krojenia specjalnym nożem wydaje apetyczne chrupnięcie.

Więcej szczegółów

wysyłamy w ciągu 72h

71,10 zł

brutto

79,00 zł brutto

-10%

W koszyku brakuje 299,00 zł do darmowej wysyłki.
  • Znakomita zabawa dla małych kucharek i kucharzy! Każde warzywo składa się z dwóch części połączonych rzepem, który podczas krojenia specjalnym nożem wydaje apetyczne chrupnięcie.
   • Zestaw zawiera pomarańczę, cytrynę, gruszkę, marchewkę, grzybek oraz nożyk.
   • Wymiary produktu: 16,0 x 2,5 x 2,5 cm

    Wymiary opakowania: 18,8 x 7,5 x 18,8 cm

    Zabawka zapakowana jest w kolorowe ozdobne pudełko z kartonu.

    Zabawka należy do linii PlanPreschool, która szczególny nacisk kładzie na połączenie zabawy z nauką. Starannie zaprojektowane instrumenty muzyczne, gry, układanki, klocki i zabawki manipulacyjne zapewniają wszechstronny rozwój dziecka już od najmłodszych lat

    Firma Plan Toys należy do światowej czołówki pod względem produkcji ekologicznych zabawek. Jako pierwsza zaczęła wykorzystywać do produkcji naturalne, ponownie przetworzone drewno kauczukowe. Dba także o to, aby stosowane farby, kleje, jak również opakowania zabawek oraz same metody ich produkcji były w jak największym stopniu przyjazne środowisku. 

    Bezpieczeństwo zabawek Plan Toys potwierdzają europejska norma E71 i amerykański standard ASTM.

    • Wiek: 2+

Płeć: dziewczynka
Grupa wiekowa: maluch ( 12-36 ), przedszkolak ( 3-6 ) lat
Kategoria wiekowa od 2 lat, od 3 lat
Sposób czyszczenia: Czyszczenie powierzchniowe
Materiał: drewno, ekologiczny
Styl, wzornictwo: klasyczny

Firma PlanToys założona została w 1981 r. jako pionier w stosowaniu drewna kauczukowego do produkcji zabawek. Od tego czasu tworzy zabawki, które inspirują wyobraźnię dzieci oraz wspierają ich rozwój intelektualny i fizyczny. Firma jest także doskonałym przykładem, że możliwe jest utrzymanie najwyższych norm jakości przy jednoczesnym dążeniu do ekologicznej i społecznej odpowiedzialności za wytworzone produkty.

Opinie