Beaba, Nocnik z wyjmowanym wkładem Sage Green

105,00 zł

1 ocena

Natychmiast dostępny, czas dostawy 24h

Kupując ten produkt, zapewniasz 14 minut pracy naszemu zespołowi.
Dziękujemy za Twój wkład w nasz rozwój!
Numer produktu: PS70265

Inni kupowali razem z:


Nocnik dla dzieci francuskiej marki Beaba to idealny nocnik treningowy dla dzieci, które uczą się czystości.  Jest wykonany z bezpiecznego, trwałego i łatwego do utrzymania w czystości plastiku. Wystarczy, że wymyjesz go wodą z mydłem i znowu jest gotowy do użycia. Nocnik ma ergonomiczne kształty i jest niezwykle wygodny dla najmłodszych.  Posiada wyjmowaną wkładkę, która ułatwia opróżnianie i czyszczenie nocnika. Nocnik Beaba ma także antypoślizgowy spód, który zapewnia stabilność i bezpieczeństwo podczas korzystania. Nocnik ten to idealny produkt do nauki higieny osobistej już od najmłodszych lat. Nocnik będzie wygodny zarówno dla dzieci, które zaczynają samodzielnie siedzieć jak  i dla starszych 18 m dzieci korzystających z nocnika. 

 

Nocnik Beaba idealny dla chłopców i dziewczynek 

Nocnik Beaba posiada optymalną wysokość siedziska, dzięki czemu dziecko będzie mogło swobodnie siedzieć. Wszelkie brudne miejsca można łatwo i szybko umyć. Jest wygodny i bezpieczny w użytkowaniu. Nowa kolekcja nocników Beaba w kolorze zielonym idealnie nadaje się dla chłopców, jak i dziewczynek. Ma piękny odcień zieleni a antypoślizgowa guma jest w ciemniejszej tonacji.  Pięknie się prezentuje w stylowej łazience. Nocnik jest lekki i łatwy w przenoszeniu.  Nocnik dla chłopców Beaba posiada nakładkę, która chroni przed rozlaniem się moczu. Ten kształt nadaje się dla chłopców, których fizjonomia uniemożliwia stosowanie typowego nocnika dla dziewczynek.

 

Wymiary nocnika Beaba 
Wysokość 21 cm.
Rozmiar: 33x28x21cm.

Grupa wiekowa: maluch (12-36 mies.)
Gwarancja: producenta 12 miesięcy
Płeć: dziewczynka
Wiek dziecka: 12 m +, 18 m +, 2 lata +, 3 lata +
Oceny

Oceny 1 z 1

5 od 5 Gwiazdki


100%

0%

0%

0%

0%


Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.


June 14, 2022 00:00

Super nocnik polecam

Nocnik ma idealną wysokość dla mojej 1,5 rocznej córeczki. Jest wygodny a wkładkę czyści się łatwo i łatwo wyjmuje. Dorym pomysłem są antypoślizgowe zabezpieczenie na dole ponieważ dzięki temu nocnik się nie ślizga na płytkach. Polecam wart swojej ceny