Janod, Drewniane tańczące zwierzątka Osiołek/Krówka

24,00 zł

1 ocena

Aktualnie nie jest dostępny

Numer produktu: PS67532

Polecamy z tej kategorii:

Sprawdź również:


Drewniana tańcząca figurka Krówka lub Osiołek z serii zabawek do kieszonki Pocket francuskiej marki JANOD to niebanalna zabawka, stymulująca małą motorykę, koordynację ręka-oko, zmysł dotyku, koncentrację i dostrzeganie związków przyczynowo-skutkowych. Zwierzątko składa się z wielu mniejszych elementów, połączonych mocną gumką i umieszczone jest na podstawce w kształcie walca. Naciśnięcie przycisku przy podstawie wprawia je w ruch, przypominający taniec i prowadzi do zmiany pozycji części jego drewnianego ciała względem siebie. Zabawka występuje w kilku wersjach (jako biało-brązowa krówka na turkusowej podstawce oraz jako osiołek w kolorach naturalnego drewna oraz jasnego i ciemnego fioletu). Jest lekka i poręczna. Zaciekawi każdego maluszka.

Zaprojektowana została we Francji. Drewno, z którego jest wykonana, posiada certyfikat FSC, co oznacza że pochodzi z lasów zarządzanych w sposób zrównoważony. Idealnie nadaje się na prezent.

Zabawki kieszonkowe z kolekcji Pocket to seria niedużych, poręcznych zabaweczek dla maluszków od 2. roku życia, utrzymana w pięknej, pastelowej kolorystyce i naturalnych odcieniach drewna. Doskonała do zabrania w podróż lub na spacer, a także jako drobny podarunek na każdą okazję. Wszystkie zabawki wspierają potrzeby poznawcze i małą motorykę dziecka na danym etapie rozwoju.

Zabawki marki Janod wyróżniają niebanalne rozwiązania, wysoka jakość materiałów i precyzyjne wykonanie. Podczas beztroskiej zabawy rozwijają zmysły dziecka i wspomagają jego rozwój dzięki mnogości funkcji. Dzięki przypisaniu do odpowiedniej kategorii wiekowej, służą ćwiczeniu adekwatnych na danym etapie umiejętności, jak motoryka dłoni czy kojarzenie kształtów i kolorów.

 Zabawka rozwija:

• dotyk, wzrok, słuch

• małą motorykę

• chęć odkrywania i eksperymentowania

wiek: 3+

liczba elementów: 1

materiał: drewno FSC

design: Francja

wymiary produktu: 4,7 x 4,7 x 12 cm

waga produktu: 0,05 kg

wymiary opakowania zbiorczego: 28 x 18,5 x 7 cm

bezpieczeństwo i jakość: EN71-1; EN71-2, EN71-3; REACH

UWAGA!!! Zwierzątko wybierane losowo!

Grupa wiekowa: przedszkolak (3-6 lat)
Gwarancja: producenta 12 miesięcy
Płeć: dziewczynka
Wiek dziecka: 3 lata +, 4 lata +, 5 lat +, 6 lat +
Oceny

Oceny 1 z 1

5 od 5 Gwiazdki


100%

0%

0%

0%

0%


Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.


August 10, 2021 20:54

Osiołek

Jest ok.