Obniżka! Miś z funkcją usypiania - różowy Expand

Miś z funkcją usypiania - różowy

Prince Lionheart

PS1084

Nowy

Mały przytulny miś, który wydaje znajome dla noworodka dźwięki - idalny do uspokajania i usypiania

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

151,05 zł

brutto

159,00 zł brutto

-5%

W koszyku brakuje 299,00 zł do darmowej wysyłki.

Dziecko przez cały okres 9 miesięcy w łonie matki słyszy jej bicie serca, szumy i przytłumione dźwięki, dlatego po urodzeniu tak ważne jest by dziecka nie pozbawiać tych dźwięków i przytulać je jak najczęsciej by słyszało bicie serca rodziców.

By wyjść naprzeciw  potrzebom  niemowlakom i ich rodzicom  firma Prince Lionheart proponuje Przytulankę misia, który wydaje różne ciekawe dla niemowląt dźwięki.

Wynaleziony przez lekarza i stosowany w szpitalach i domach na całym świecie, aby pomagać dzieciom spokojnie zasypiać.

  • Odtwarza autentyczne dźwięki z łona brzemiennej kobiety
  • 5-minutowe odtwarzanie z trybem gotowości, umożliwia automatyczną aktywację, gdy dziecko zaczyna głośno płakać lub gdy miś zostanie poruszony
  • Wyjmowane pudełko dźwiękowe może być przymocowane do szczebelków łóżeczka, wózka, fotelika samochodowego
  • W komplecie przytulanka / kocyk Silkie

Urządzenie Dźwiękowe zawiera autentyczne dźwięki z łona brzemiennej kobiety (odgłosy wód płodowych oraz bicia serca) nagrane w odległości 8 mm od ucha dziecka, godzinę przed porodem.  Autentyczne dźwięki z łona brzemiennej kobiety zalecane są dla dziecka już od narodzin, gdyż są to jedyne odgłosy rozpoznawane przez noworodka.

Małe urządzanie wkładamy do zasuwanej kieszonki w brzuszku misia i kładziemy obok dziecka by znajome dla niego dźwięki usypiały go i uspakajały.

Wymiary misia : 28 x 13 cm

Prince Lionheart to amerykański producent  zabawek i akcesoriów dla dzieci powszechnie znany na świecie z nagradzanych i innowacyjnych rozwiązań. Od ponad trzydziestu lat firma nieustannie się rozwija aby pomóc dzieciom dorastać szczęśliwie i bezpieczenie.

Opinie