Sentosphere, Mydełka zapachowe Expand

Sentosphere, Mydełka zapachowe

Sentosphere

PS54458

Nowy

wysyłamy w ciągu 3-4 dni

115,00 zł

brutto

W koszyku brakuje 299,00 zł do darmowej wysyłki.

Zestaw kreatywny do samodzielnego robienia mydełek zapachowych - uwielbiany zwłaszcza przez dziewczynki.

Opakowanie zawiera mydło glicerynowe, aromaty, barwniki, foremki oraz pipetki. Instrukcja, krok po kroku, prowadzi przez cały proces wytwarzania mydła. Z pomocą osoby dorosłej, przy użyciu niewielu składników, dzieci mogą przygotować zapachowe mydełka, w przeróżnych kolorach. Foremki mają kształt serduszek, rybek, kwiatków i muszelek, zatem istnieje wiele możliwości kombinacji kształtów, aromatów i barw.

Cały proces polega na rozpuszczeniu bazy mydlanej, dodaniu do niej aromatów i barwników oraz przelaniu do foremek. Po 30-40 minutach mydełka są zastygnięte i gotowe do użycia!

Tego typu zestaw kreatywny jest świetnym pomysłem na prezent. Już w wieku siedmiu lat dziewczynki zaczynają interesować się kosmetykami - tym bardziej, gdy dy są one ładne i pięknie pachną. Jednak również chłopcy będą zainteresowani mieszaniem barwników i aromatów. Samodzielne przygotowanie mydła ma również walory edukacyjne. Dziecko poznaje proces wytwarzania produktu, z którym ma styczność na co dzień, a postępowanie zgodnie z instrukcją wyrabia w nim dobre nawyki, wymagane podczas zajęć szkolnych.

Zawartość zestawu:
- 450 g mydła glicerynowego
- 10 foremek do mydełek
- 1 aromat „Clafoutis” – zapach czerwonych owoców i gorzkich migdałów
- 1 aromat „Nenuphar” – zapach bukietu z liści i białych kwiatów
- 3 barwniki: różowy, żółty i niebieski
- 5 pipetek
- 1 instrukcja

Francuska firma zajmująca się produkcją zabawek i gier. Stworzona  w 1989 roku przez Veronique Debroise by wszechstronnie wpływać na rozwój dzieci - przy użyciu wszystkich zmysłów.

Opinie