Siła wody Expand

Siła wody

GIGO

PS13737

Nowy

Zestaw zawiera 165 części, z których może być ułożone co najmniej 15 modeli podanych w instrukcji.

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

249,90 zł

brutto

W koszyku brakuje 299,00 zł do darmowej wysyłki.

Zestaw zawiera 165 części, z których może być ułożone co najmniej 15 modeli podanych w instrukcji.

Zestaw zawiera dwa typy modeli:
- "Modele z buforem wodnym" - Dzięki zastosowaniu reduktora pneumatycznego, modele poruszają się siłą ciśnienia wytwarzanego przez przepływ wody. Reduktor pneumatyczny, a także śmigło i przekładnie, znajdują się w przezroczystej skrzyni, co pozwala dziecku obserwować ich pracę.
- "Odrzutowiec/ model reaktywny (lub odrzutowiec wodny)" - Do uruchomienia modelu służy mechanizm rozruchowy. Strumień wody pod ciśnieniem wypływający z dyszy sprawia, że model zaczyna szybko poruszać się do przodu.

Instrukcja zawiera prosty i czytelny opis wszystkich elementów hydro systemu, zasady oraz schematy połączeń, oraz prawa i podstawowe pojęcia fizyczne.

Zabawka dla dziecięcych odkrywców powyżej 8 lat.

Płeć: chłopczyk, dziewczynka, uniwersalny
Kategoria wiekowa od 8 lat

Pochodzące z Tajwanu Gigo tworzy światowej klasy klocki konstrukcyjne opierające się na unikalnym patencie „1 wypustka i 5 gniazd”.  Gigo zapoczątkowało innowacyjną ideę: „Spraw, by zabawki nauczały, a nauka bawiła”. Dzięki wprowadzeniu do zabawy elementu edukacyjnego,  Gigo z sukcesem rozszerza swoją działalność na Europę, Amerykę i Azję, tworząc przy tym kolejne  miejsca gdzie dobra zabawa łączy się z nauką.

Opinie