Drewniany sorter sowa, Plan Toys Expand

Drewniany sorter sowa, Plan Toys

(5/5)
1 ocen:
Plan Toys Plan Toys Plan Toys

PS8308

Nowy

    • Drewniany sorter w kształcie sowy jest nowoczesną wersją klasycznego sortera, gdzie w otwory należy wrzucać klocki o określonych kształtach.

Więcej szczegółów

wysyłamy w ciągu 72h

85,00 zł

brutto

W koszyku brakuje 299,00 zł do darmowej wysyłki.
    • Drewniany sorter w kształcie sowy jest nowoczesną wersją klasycznego sortera, gdzie w otwory należy wrzucać klocki o określonych kształtach.

    Zabawka uczy rozpoznawania kształów i kolorów. Ćwiczy małą motorykę oraz koordynację ręka - oko.

    Zabawka wykonana jest z drewna i ekologicznego materiału PlanWood® - odzyskanych w procesie obróbki drewna kauczukowego drobin i wiór. Prasowane pod wysokim ciśnieniem PlanWood® odznacza się wyjątkową trwałością, a dzięki organicznemu barwieniu całego materiału nie odbarwia się i jest odporne na zabrudzenia. Zabawka należy do linii PlanPreschool, która szczególny nacisk kładzie na połączenie zabawy z nauką. Starannie zaprojektowane instrumenty muzyczne, gry, układanki, klocki i zabawki manipulacyjne zapewniają wszechstronny rozwój dziecka już od najmłodszych lat.

Wiek: 1+
Płeć: chłopczyk, dziewczynka, uniwersalny
Grupa wiekowa: maluch ( 12-36 )
Kategoria wiekowa od 12 miesięcy
Sposób czyszczenia: Czyszczenie powierzchniowe
Materiał: drewno, ekologiczny
Styl, wzornictwo: klasyczny
od (Gdynia,  Polska) dnia  15 Nov 2015 (Drewniany sorter sowa, Plan Toys) :
(5/5
Produkt został oceniony przez klienta bez opinii.

Firma PlanToys założona została w 1981 r. jako pionier w stosowaniu drewna kauczukowego do produkcji zabawek. Od tego czasu tworzy zabawki, które inspirują wyobraźnię dzieci oraz wspierają ich rozwój intelektualny i fizyczny. Firma jest także doskonałym przykładem, że możliwe jest utrzymanie najwyższych norm jakości przy jednoczesnym dążeniu do ekologicznej i społecznej odpowiedzialności za wytworzone produkty.