Zawieszka Żyrafka G-Stroller benbat Expand

Zawieszka Żyrafka G-Stroller benbat

(5/5)
1 ocen: - 1 opinii:
BenBat BenBat BenBat

PS10573

Nowy

Brak w magazynie

69,00 zł

brutto

W koszyku brakuje 299,00 zł do darmowej wysyłki.

Nowy przyjaciel Twojego Malucha - w domu, na spacerze, w podróży. Żyrafka G-Car to innowacyjna zawieszka Benbat, która posiada 4 długie "nóżki"  do których mozemy przyczepić, zabawkę, smoczek czy kocyk przytulankę. Żyrafka posiada otwierany na suwak brzuszek, dzięki czemu zyskujemy kolejny schowek na potrzebne przedmioty. Sama w sobie będzie świetnym przyjacielem, ze swoim słodkim pyszczkiem, odstającymi zielonymi uszkami.

Zalety żyrafki:

- możliwość zamontowania do wózka dzięki klasycznemu uchwytowi,
- cztery różne zaczepy na zabawki, przytwierdzone do nóżek Zyrafki, nie pozwolą na zgubienie smoczka, zabawki czy przytulanki w trakcie spaceru,
-  kieszonka w brzuszku żyrafki jako dodatkowy schowek na smoczek czy zabawkę,

Wymiary:

Długość całej zabawki z uwzględnieniem wstążki  ok 43 cm
Długość nóżek żyrafki ok 17 cm
Długość wstążki ok 8 cm

 

Główne 3 cechy charakteryzujące markę BenBat to świeżość, zabawa oraz funkcjonalność. Świeżość dlatego, że produkty te są bardzo innowacyjne i oryginalne. Funkcjonalność dlatego, że gama produktów tej marki została stworzona dla całej rodziny do użytku w każdym miejscu - w domu, w samochodzie czy po prostu na dworze. Każdy produkt oprócz swej funcjonalności jest tak wspaniale zaprojektowany, że staje się przyjacielem do zabawy Dziecka.

od (Wrocław,  Polska) dnia  03 Feb 2017 (Zawieszka Żyrafka G-Stroller benbat) :
(5/5

Świetna

Żyrafka jest genialnym pomysłem, idealna na spacery, podróże. Nie raz ratowała nas przed zgubieniem zabawki :)

BenBat tworzy oryginalne produkty, które są zabawne i innowacyjne, specjalnie zaprojektowane, aby rozbawić przy codziennych czynnościach niemowląta i dzieci na całym świecie.