Talerz zapobiegająca okruchom zielony niebieski Boon Expand

Talerz zapobiegająca okruchom zielony niebieski Boon

Boon

PS4918

Nowy

Talerzyk, z której nic nie wydostanie się poza talerzyk jest idealna dla dzieci, które uczą się samodzielności podczas posiłków.

Więcej szczegółów

wysyłamy w ciągu 72h

38,00 zł

brutto

W koszyku brakuje 299,00 zł do darmowej wysyłki.

Talerzyk Boon z której nic nie wydostanie się poza talerzyk jest idealna dla dzieci, które uczą się samodzielności podczas posiłków.


Został ona zaprojektowana specjalnie, żeby nic się nie wydostało poza talerz. Łapacz wykonany jest z bezpiecznego, elastycznego materiału, zapobiegając wszelkim obrażeniom, a odpowiedni kąt powoduje, że wszystko z powrotem znajdzie się na miejscu.Talerz Boon posiada antyposlizgową podkłądkę, która zapobiega przesuwaniu się talerza.
Dzięki temu, nie ma ryzyka, ze miska się przesunie, a wystający kołnierz będzie zawsze po odpowiedniej stronie.


Talerzyk Boon nadaje się do mycia w zmywarce. Produkt jest idealny dla dzieci, które uczą się samodzielności podczas posiłków

Amerykańska firma Boon powstała w 2004 mając na uwadze dobro dziecka i jego rodziców. Produkty są tworzone z wysokiej jakości materiałów nie zawierających Bisfenolu A.  Każdy produkt Boon niesie korzyści i praktyczne rozwiązania  dla rodziców, ułatwiając im codzienne obowiązki przy opiece i zabawie. Nowoczesne rozwiązania i proste, oryginalne wzornictwo cieszy się duży  powodzeniem produktów również w Europie.

Opinie