Zestaw miseczek i łyżeczek Easy Hold różowo- zielony Expand

Zestaw miseczek i łyżeczek Easy Hold różowo- zielony

Brother Max

PS10330

Nowy

Zestaw miseczek i łyżeczek Easy Hold różowo- zielony

Więcej szczegółów

w magazynie, wysyłamy w ciągu 24 h

Ostatnie egzemplarze!

64,00 zł

brutto

W koszyku brakuje 299,00 zł do darmowej wysyłki.

Zestaw, w którego skład wchodzi duża miseczka do karmienia i mniejsza, z podziałką na dwa posiłki, łyżeczki termoczułe oraz przyssawka do stołu.

Całość zestawu uzupełnia niezwykle odporna i poręczna przykrywka, w której umieszczone są łyżeczki.


Wyjmowana miseczka wewnętrzna pozwala zabrać w podróż posiłek składający się z dwóch różnych dań bez rozlewania lub mieszania się składników.

Jedzenie może być także bezpiecznie i łatwo podgrzane w kuchence mikrofalowej przy zamkniętej przykrywce, w której znajdują się pomysłowe, samo-otwierające się otwory wentylacyjne.

Zestaw można myć w zmywarce. Zestaw miseczek i łyżeczek jest kompatybilny z innymi akcesoriami do karmienia Brother Max: do miseczki można użyć przykrywki z garnuszka na przysmaki lub uzupełnić zestaw o kolejne miseczki z zestawu 3 miseczek.

Produkt jest wolny od Bisfenolu A, ftalanów oraz PVC

Płeć: dziewczynka
Grupa wiekowa: maluch ( 12-36 ), niemowlak ( 0-12 )
Kategoria wiekowa od 18 miesięcy, od 12 miesięcy, od 0 miesięcy
Styl, wzornictwo: nowoczesny

Brother Max jest młodą brytyjską marką dla dzieci, specjalizującą się w stylowych, innowacyjnych produktach dla dzieci i niemowlaków – obejmujących ofertą krzesełka, śliniaki, zabawki do kąpieli, akcesoria do karmienia dziecka. Firma zajmuje drugie miejsce w Wielkiej Brytanii pod względem sprzedaży termometru cyfrowego. Produkty Brother Max oferują najwyższą jakość w przystępnej cenie. Sprzedawane w wielu sklepach w Wielkiej Brytanii, dostępne w 32 innych krajach, a od tego roku także w Polsce.

Opinie