Kocyk w serca Lapinoo Expand

Kocyk w serca Lapinoo

Lapinoo

PS7688

Nowy

Duży i ciepły kocyk Lapinoo ociepli każdego malucha w jesienny wieczór!

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

372,00 zł

brutto

W koszyku brakuje 299,00 zł do darmowej wysyłki.

Dzięki kocykom Lapinoo miłość po prostu wisi w powietrzu!

Kocyk Lapinoo w serca jest idealną propozycją dla każdej malutkiej dziewczynki. Kocyk składa się głównie (70%) z wiskozy bambusowej - tkanina bambusowa ma to do siebie iż im częsciej jest prana tym jest bardziej delikatna, jest aksamitna w dotyku. 

Włókno bambusowe posiada właściwości bakteriobójcze, antygrzybiczne, antyalergiczne. Pieluszki bambusowe są szczególnie polecane w okresie upałów ponieważ sama tkanina jest chłodniejsza od otoczenia o 2-3 stopnie dając uczucie rześkości.

Duże na 100x80 cm kocyki Lapinoo mogą służyć zarówno dla małych jak i starszych dzieci. 


Wymiary 100x80 cm

Skład 70% wiskoza bambusowa

Płeć: dziewczynka
Grupa wiekowa: maluch ( 12-36 ), niemowlak ( 0-12 ), przedszkolak ( 3-6 ) lat
Kategoria wiekowa od 9 miesięcy, od 18 miesięcy, od 3 lat, od 0 miesięcy , od 6 miesięcy, od 12 miesięcy, od 2 lat, od 3 miesięcy
Materiał: bambus
Styl, wzornictwo: odważny, nowoczesny

Lapinoo to  troskliwość - troskiwość o Twoje dziecko. Kiedy dowiadujecie się, że zostaniecie Rodzicami, zostaje w Was zasiane ziarenko troskliwości o tę małą istotę, która jeszcze będąc w matczynym brzuchu już jest z Wami każdego dnia. W trosce o pierwszy kontakt Waszego dziecka z otaczającym go światem stworzyliśmy bezpieczne produkty z wysokiej jakości tkanin. Chcemy Ci pomóc przywitać tego wyjątkowego gościa najpiękniej jak tylko jest to możliwe. Przywitaj go z Lapinoo.
Lapinoo to jakość. Gdy tworzyliśmy Lapinoo dbaliśmy przede wszystkim by używać wysokogatunkowych, specjalnie wyselekcjonowanych tkanin i akcesoriów. Wysoka jakość jest naszym drogowskazem do dostarczenia Tobie jak najlepszych produktów. Chcemy byś wybrał Lapinoo również z tego powodu.
Lapinoo to dotyk. Zmysł dotyku dziecko poznaje tuż po przyjściu na świat, a zaczyna się on kształtować już w 8 tygodniu życia płodowego. Lapinoo stworzył produkty, które mają ułatwić mu rozwijanie tego zmysłu. Dotyk potrzebny jest nam do dobrego samopoczucia psychicznego i fizycznego. Delikatny, przyjemny w dotyku.
Lapinoo to dzieci. Dzieci i ich świat jest dla nas najważniejszy. Lapinoo tworzymy by pobudzać dziecięcą wyobraźnię, by uczyć i bawić. Nasze projekty powstały z miłości do naszych dzieci, z inspiracji jakie daje nam zabawa i radość obcowania z nimi każdego dnia. Patrząc na ich rozwój, lepiej znamy ich potrzeby i wiemy, że dziecięca wyobraźnia rozwija się już w dniu narodzin. Lapinoo stworzył kolekcję autorskich projektów wymyślonych z dziećmi i dla dzieci. Poznaj z nami świat przyjaznych i kolorowych PIRATÓW, odważnych i miłych zwierząt z afrykańskiego SAFARI, a także wielu innych naszych przyjaciół.

Opinie