Elodie Details – Zawieszka na smoczek, Tender Blue Expand

Elodie Details – Zawieszka na smoczek, Tender Blue

Elodie Details

PS45988

Nowy

Elastyczny, silikonowy uchwyt pasuję do większości smoczków Spełnia europejski standard bezpieczeństwa Zapięcie: stal niezawierająca niklu Materiał: Pierścień: Silikon Tasiemka: Poliester

Więcej szczegółów

w magazynie, wysyłamy w 24h

45,00 zł

brutto

W koszyku brakuje 299,00 zł do darmowej wysyłki.

Nowa kolekcja Gilded Garden!

Zawieszka na smoczek Elodie Details to sposób na uchronienie smoczka Twojej pociechy przed zabrudzeniami. Stylowy, uroczy, codzienny albo bardziej wyjściowy - wybór należy do Ciebie. Elastyczny, silikonowy pierścień pasuje do większości smoczków, a trwałe, niezawierające niklu zapięcie można przymocować praktycznie do każdego rodzaju ubrania. Warto zamówić również odpowiedni smoczek Elodie Details, aby stworzyć kompletny zestaw. 
Rozmiar:
 Długość 19 cm (nie licząc pierścienia i zapięcia) / Szerokość 3,5 cm Materiał: Pierścień: Silikon / Tasiemka: Poliester / Zapięcie: stal niezawierająca nikluStandard bezpieczeństwa: EN-12586:2007

Gwarancja 24 miesiące.

Linie tej szwedzkiej firmy łamią przyjęte kanony kolorystyczne, jakie kojarzą nam się z dziećmi. Swoim odważnym i niezwykle oryginalnym doborem barw, kontrastowym zestawieniom i odważnemu wzornictwu, marka udowadnia nam, że czerń, na równi z każdym innym kolorem jest barwą nie tylko stosowną dla dzieci ale i dodaje gadżetom charakteru nowoczesności, designu i oryginalności.  Każda linia dopracowana jest w najdrobniejszych szczegółach, pozwalając skompletować wszystkie potrzebne „detale” w jednym, wybranym temacie.


W różnorodnej ofercie Elodie znajdziemy zarówno elementy odzieży, jak: czapeczki, czy ocieplacze na nóżki, jak i wyposażenie do wózków dziecięcych (torby, śpiwory) a także artykuły niezbędne w codziennym życiu – butelki, smoczki, kubeczki – niekapki oraz śliniaczki; wszystko to zaś, utrzymane w ściśle obranym design, w myśl zasady, że najważniejsze są „detale”.

Opinie