Jeździk - Żyrafa
Jeździk - Żyrafa
Jeździk - Żyrafa
Jeździk - Żyrafa
Jeździk - Żyrafa
Jeździk - Żyrafa

Jeździk - Żyrafa

SposóbKosztGratis od
Kurier Inpost przedpłata 9,90 zł 249 zł
Kurier Inpost za pobraniem 13,90 zł -
Paczkomaty 24/7 przedpłata 9,90 zł 249 zł
Kurier DPD przedpłata 9,90 zł 249 zł

Opis

 

Żyrafka na kółkach to zabawka wyprodukowana z wysokiej klasy drewna, malowana bezpiecznymi dla dzieci, atestowanymi farbami. Dzięki elastycznemu łącznikowi dziecko może kierować jeździkiem i skręcać jak w bardziej "dorosłych" pojazdach. Ta funkcja jest szczególnie lubiana przez maluchy, pomaga także w rozwoju koordynacji ruchowej. Miękkie oponki na drewnianych kółeczkach umożliwiają używanie zabawki na różnych rodzajach powierzchi, bez ryzyka ich uszkodzenia / zarysowana. Zabawka jest przeznaczona dla dzieci powyżej 1 roku życia, wyprodukowana w Polsce, posiada certyfikat CE..

 

Idealny prezent na urodziny lub inną okazję - rozweseli buźkę każdego malucha.

Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 1 roku

 

wymiary: długość - 50cm, szerokość - 20cm, wysokość - 50cm (kierownica), 25cm (siedzisko)

 

 

Szczegóły produktu

Płeć:
chłopczyk
dziewczynka
uniwersalny
Grupa wiekowa
maluch (12-36 mies.)
Kategoria wiekowa
od 12 miesięcy
od 18 miesięcy
Materiał:
drewno
Styl, wzornictwo:
klasyczny
odważny
Gwarancja
producenta 12 miesięcy
PS3970

O Gepetto

Gepetto to grupa aktywnych młodych ludzi, która tworzy drewniane zabawki, wyróżniające się na rynku niepowtarzalnym wzornictwem. Zabawki są bezpieczne o wysokiej jakości, wykonane z materiałów naturalnych. Spełniają wszystkie wymagania bezpieczeństwa Unii Europejskiej i są wykonane z najwyższej jakości materiałów. Każdy nowy produkt poddawany jest surowym testom wytrzymałości oraz zgodności z normami bezpieczeństwa Unii Europejskiej. Produkty posiadają certyfikat CE oraz weryfikację laboratorium TUV Rheiland. Jednak najważniejszą weryfikacją jest zadowolenie najmłodszych klientów - dzieci. Produkty powstają z najlepszej klasy drewna bukowego, przy wykorzystaniu maszyn sterowanych cyfrowo, co gwarantuje powtarzalność oraz wytrzymałość. Do malowania wykorzystywane są tylko farby posiadające atesty bezpieczeństwa.

Zwroty

  • Zwroty lub reklamacje jak zgłaszać?
  • Na zwrot masz 30 dni.

    W formularzu online łatwo i szybko wybierasz które zakupione u nas produkty chcesz zwrócić lub reklamować.
    Do zgłoszenia zwrotu potrzebujesz numeru zamówienia oraz adres e-mail podany przy zamówieniu (dla zamówień zrealizowanych bez rejestracji) lub posiadać konto w sklepie (wybierasz z listy zamówień). Jesteś informowany o każdym etapie procesu. 

  • Kliknij tutaj aby uzyskać więcej informacji