Plecaczek Animal - Dinozaur Expand

Plecaczek Animal - Dinozaur

(5/5)
1 ocen:
LittleLife LittleLife

PS6663

Nowy

Plecaczek Animal - Dinozaur

Więcej szczegółów

wysyłamy w ciągu 2-3 dni

129,00 zł

brutto

Plecaczek Animal - Dinozaur

Plecaczek posiada wodoodporny kapturek chowany w górnej kieszeni plecaczka.

W zestawie:

  • plecaczek
  • odpinany pasek-smycz bezpieczeństwa z uchwytem
  • wodoodporny kaptur


Zabawny i pięknie wykonany plecak Biedronka z serii Liittle Life Animal jest przeznaczony dla maluchów od 1 roku życia do około 3-4 lat. Ten plecak zaskakuje swoją funkcjonalnością, każdy z plecaczków z serii Animal posiada w zestawie odpinaną smycz/pasek bezpieczeństwa. Wystarczy przypiąć ją  do specjalnego uchwytu na górze plecaka, dzięki niej możesz trzymać blisko swojego Malucha wtedy gdy wymaga tego sytuacja (szczególnie przydaje się w dużych sklepach i skupiskach ludzkich, a także wtedy gdy masz pod opieką więcej niż jedno dziecko).  
Plecaczek posiada także wodoodorny kaptur, który jest schowany w specjalnej kieszonce zapinanej na suwak, wystarczy odpiąć suwak i dopełnić transformacji małego człowieka w piękną biedronkę.

Wymiary: 12 (szer) x 18 (głęb) x 23(wys) cm
Idealne dla dzieci: 6mc - 3 latka

Płeć: chłopczyk
Grupa wiekowa: maluch ( 12-36 )
Kategoria wiekowa od 12 miesięcy
Styl, wzornictwo: nowoczesny

LittleLife to wiodąca brytyjska marka w projektowaniu i produkcji produktów outdoorowych dla dzieci. Wierzymy, że nasz sukces wynika z wielu lat projektowania  produktów do wypraw i podróżowania po świecie. Tworząc produkty dla dzieci zawsze mamy na uwadze bezpieczeństwo i wygodę dziecka. Wszystkie funkcje naszych produktów są przemyślane i przetestowane, tak aby dać rodzicom gwarancję komfortu i bezpieczeństwa ich dziecka. Zwróciliśmy też uwagę na łóżeczka niemowlęce. Okazało się że w ofercie są tylko łóżeczka duże i ważące zbyt wiele. Przyjęliśmy projekt technologii łóżeczka w formie namiotu co zaowocowało małymi wymiarami po spakowaniu oraz wagą na poziomie 3kg.

od (Łaziska Górne,  Polska) dnia  14 Jun 2016 (Plecaczek Animal - Dinozaur) :
(5/5
Produkt został oceniony przez klienta bez opinii.