Wodoodporny śliniak z kródkim rękawem BLW Duck Pool Party

89,86 zł

109,00 zł (oszczędź -19,14 zł)

Aktualnie nie jest dostępny

Kolory
Numer produktu: PS72422.2

BIBaDO to innowacyjny śliniak z krótkim rękawkiem 2w1, który został stworzony z myślą o rodzicach uczących dzieci samodzielnego jedzenia metodą BLW.  Dzięki temu produktowi, nauka samodzielnego jedzenia staje się nie tylko łatwiejsza, ale i przyjemniejsza zarówno dla dziecka, jak i dla rodziców.

Śliniaki BIBaDO zostały wykonane z łatwego w czyszczeniu, w 100% wodoodpornego materiału, co zapewnia ochronę ubranek przed zabrudzeniem. Ponadto, regulowane paski do krzesełka lub wózka utrzymują czyste i suche ubrania podczas posiłków, co jest szczególnie istotne dla tych dzieci, które lubią eksperymentować z jedzeniem.

Dzięki unikalnej, zapobiegającej bałaganowi konstrukcji śliniaka BIBaDO, można uniknąć niepotrzebnego sprzątania i skupić się na zabawie z dzieckiem podczas posiłków. Produkt jest miękki i wygodny w noszeniu, a także łatwy do czyszczenia i szybko schnie, co pozwala na błyskawiczne przygotowanie go do kolejnego użycia.

Śliniak wodoodporny BIBaDO jest przeznaczony dla dzieci od 6 miesiąca do 3 roku życia i jest wodoodporny oraz plamoodporny. Można go prać w pralce w 40 stopniach, a nawet po wielokrotnym praniu, pozostaje wodoodporny, co zapewnia długotrwałą ochronę ubranek przed zabrudzeniem.  
Grupa wiekowa: niemowlak (0-12 mies.), maluch (12-36 mies.)
Płeć: chłopiec, dziewczynka
Wiek dziecka: 3 m +, 4 m +, 6 m +, 9 m +, 12 m +, 18 m +, 2 lata +, 3 lata +
Oceny

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.