Suavinex, Smoczek 100 % silikonowy anatomiczny SX Pro 0-6m transparentny

23,90 zł

26,00 zł (oszczędź -2,10 zł)

Natychmiast dostępny, czas dostawy 24h

Kolory
Numer produktu: PS72260.1

Smoczek anatomiczny wykonany z silikonu w wyjątkowych kolorach zostały zaprojektowane z myślą o maksymalnym komforcie maluszka. Kształt smoczka odwzorowuje naturalną budowę brodawki sutkowej, dzięki czemu dziecko może ssać w sposób jak najbardziej zbliżony do naturalnego. Anatomiczna tarczka smoczka pozwala na łatwe zauważenie, czy smoczek znajduje się w prawidłowej pozycji. Dzięki cieńszej i szerszej szyjce, smoczek pozwala na niemal całkowite zamknięcie ust, co minimalizuje nacisk na dziąsła i zęby. Krótsza główka idealnie przylega do struktur jamy ustnej malucha, a jej skierowanie ku górze zapewnia odpowiednią ilość miejsca dla języka. Mniejsza dolna część główki smoczka natomiast pozwala na swobodny odpoczynek języka. Smoczek SX PRO wykonany jest z ultra miękkiego, cienkiego i elastycznego silikonu, który doskonale imituje teksturę i kształt sutka. Dzięki temu smoczek idealnie dopasowuje się do kształtu podniebienia malucha. Tarcza, a dokładnie napis na niej pokazuje, czy smoczek jest odpowiednio włożony.

Oto kilka zalet smoczka anatomicznego Suavinex:
  • Ma cieńszą i szerszą szyjkę - dzięki czemu pozwala na niemal całkowite zamknięcie ust i lepiej rozkłada nacisk wywierany na dziąsła i ewentualnie zęby
  • Ma krótszą główkę i przylega idealnie.
  • Główka smoczka skierowana jest ku górze, w ten sposób język ma wystarczająco dużo miejsca.
  • Smoczek jest bardzo lekki.

Ssanie smoczka uwalnia endorfiny, zwane hormonami szczęścia, co zapewnia dziecku uczucie ukojenia. Smoczki Suavinex zostały zatwierdzone przez Hiszpańskie Towarzystwo Stomatologii Dziecięcej oraz zalecane przez Włoskie Stowarzyszenie Specjalistów Ortodoncji. Smoczek przeznaczony jest dla dzieci 0-6 m Produkt zapakowany jest w karton pochodzący w 100% z recyklingu, co oznacza, że dbamy o środowisko naturalne. Materiały, z których wykonany jest smoczek, łatwo można oddzielić i odpowiednio posegregować. Dzięki temu nasze produkty są nie tylko wygodne, ale także przyjazne dla środowiska.
Grupa wiekowa: niemowlak (0-12 mies.)
Płeć: chłopiec, dziewczynka
Wiek dziecka: 3 m +, 4 m +, 6 m +, 9 m +, 12 m +, 18 m +
Oceny

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.