Srebrne nakładki na brodawki piersiowe Silverette XL

289,00 zł

299,00 zł (oszczędź -10,00 zł)

Aktualnie nie jest dostępny

Numer produktu: PS75645

Karmienie piersią sprawia Ci duży ból? Masz poranione brodawki i nic nie pomaga?Mamy remedium na poranione brodawki - srebrne nakładki piersiowe Silverette. Są to dwie srebrne nakładki piersiowe wykonane ręcznie ze srebra najwyższej próby (925). To najlepsze, co możesz zastosować, na poranione brodawki, by pozbyć się bólu, by rany szybko się zagoiły i byś mogła znowu przyjemnością i bez cierpienia karmić swoje dziecko.


Jak leczyć poranione brodawki ?

Nie od dziś wiemy jakie działanie bakteriobójcze ma srebro. Nakładki Silverette wykonane są z najwyższej jubilerskiej próby srebra 925. Oznacza to, ze stopu srebra składa się w 92.5 % z czystego srebra i w 7.5% z innego metalu. W przypadku nakładek Silverette jest to Miedź, która również posiada właściwości bakteriostatyczne. Silverette nie zawierają niklu ani innych metali ciężkich. Srebro w szybki sposób goi rany, stany zapalne i grzvbiczne, poronionych brodawek podczas karmienia.

Silverette w połączeniu z działaniem mleka kobiecego to doskonale remedium na poranione brodawki piersiowe.Warto je używać już w ostatnich tygodniach ciąży, w celu ochrony przed podrażnieniami wrażliwych wówczas brodawek.  

Srebrne nakładki Silverette chronią i dezynfekują brodawki piersiowe, przez co ułatwiają zapobieganie powstawaniu ran i podrażnień. Warto stosować je po każdym karmieniu, a unikniesz ran. Nakładki srebrne goja istniejące ranki (efekty obserwowane są już w ciągu 24/48 godzin od pierwszego użycia).

Działanie srebra na poranione brodawki

Srebro od stuleci jest znane ze swoich właściwości przeciwbakteryjnych i przeciwzapalnych. Nakładki wykonane z tego metalu charakteryzują się działaniem antybakteryjnym. Jony srebra Ag+ wnikają do komórki bakterii i niszczą ja od środka, zapobiegając w ten sposób namnażaniu się bakterii.

Srebro wykorzystywane jest między innymi do walki z:

 • Gram ujemnymi bakteriami: Pseudomonas aeruginosa, Pseudomonas stutzeri, Enterobacter cloacae, Escherichia coli, Klebsiella pneumoniae,
 • Gram dodatnimi bakteriami : Staphylococcus aureus, Staphylococcus epidermidis, Enterococcus faecium, Enterococcus faecalis,
 • Bakteriami odpornymi na antybiotyki: MRSA, VRE, bakteriami odpornymi na różnorodne leki – Pseudomonas aeruginosa, bakterie odporne na wankomycynęEnterococcus faecium,
 • Drożdżami i pleśniami: Candida glabrata, Candida albicans, Candida tropicalis, Saccharomyces cerevisiae

Korzyści płynące z używania srebrnych nakładek

 • Używając Silverette nie ma potrzeby używania żadnych maści czy kremów (nie trzeba dodatkowo podrażniać dotykiem bolących brodawek, nie trzeba nic spłukiwać czy myć przed karmieniem)
 • Natychmiastowo koja bolące brodawki (wystarczy opłukać je w zimnej wodzie przed nałożeniem) przynoszą natychmiastowa ulgę
 • Nie zawierają niklu, posiadają certyfikat CE i są zarejestrowane jako wyrób medyczny klasy
 • Posiadają certyfikat ISO 10993-10 Skin Irritability (oznacza to, ze z przeprowadzonych badan wynika, że nakładki Silverette w żaden sposób nie podrażniają skory. Silverette to jedyny taki produkt w swojej kategorii, który otrzymał taki certyfikat)
 • Goja ranki, pęknięcia, pogryzienia brodawki już w 12 godzin !!!!
 • Lecza grzybice
 • Chronią przed podrażnieniami
 • Są ekologiczne (na zawsze, nie wyrzucamy tubek po pastach, kremach itp)
 • Jednorazowy wydatek na całe lata karmienia
 • Można je przekazać siostrze, koleżance, zostawić na pamiątkę

SILVERETTE są używane i polecane na oddziałach położniczych wielu włoskich szpitali, co świadczy o naukowym charakterze produktu.

Produkt medyczny klasy L nie podlegają zwrotowi. 

SPOSÓB UŻYCIA:

Po każdym karmieniu wycisnąć kropelkę mleka do nakładki i nałożyć nakładkę bezpośrednio na brodawkę piersiową, przykryć biustonoszem. Dla dodatkowego efektu kojącego, przed nałożeniem opłukać nakładki w zimnej wodzie. Zaleca się opłukać brodawkę piersiową przed każdym karmieniem.

Czyszczenie SILVERETTE:

Do czyszczenia nakładek zaleca się sporządzić pastę z wody i niewielkiej ilości sody oczyszczonej, po czym umyć w niej nakładki. Dokładnie opłukać i osuszyć. Nie używać środków dezynfekujących.

Gwarancja: producenta 12 miesięcy
Oceny

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.