Sassy, Świecący kołowrotek tęczowy zabawka sensoryczna 6 m+

71,10 zł

79,00 zł (oszczędź -7,90 zł)

Natychmiast dostępny, czas dostawy 24h

Numer produktu: PS76168

Wyjątkowy kołowrotek, który w reakcji na ruchy malucha nagradza go kolorowymi światełkami, jednocześnie umożliwiając koralikom kaskadowe przemieszczanie się po obręczy wewnątrz zabawki. Miękkie, kolorowe wypustki na zewnątrz tworzą efekt tęczy. Ta wszechstronna zabawka 2w1 świetnie sprawdza się zarówno podczas zabawy na podłodze, jak i na stoliku czy tacce, a do tego jest bezpiecznie mocowana za pomocą przyssawki.

Parametry techniczne:
  • Wiek: 6 m+
  • Przybliżone wymiary: 8 x 13 x 20 cm (długość x szerokość x wysokość)
  • Waga: 180 g
  • Materiał: elastomer termoplastyczny, styren butadienowo-akrylonitrylowy (nieprzezroczysty i przezroczysty), polipropylen, polichlorek winylu, stal nierdzewna (śruby)

Ostrzeżenia (!)
Przed podaniem dziecku usunąć opakowania i elementy mocujące. Zużyte baterie należy natychmiast zutylizować. Nowe i zużyte baterie należy przechowywać z dala od dzieci. Jeśli uważasz, że baterie mogły zostać połknięte lub umieszczone w jakiejkolwiek części ciała, natychmiast zasięgnij porady lekarza.

Wskazówki dotyczące pielęgnacji:
Przed pierwszym użyciem dokładnie wyczyścić. Przetrzeć miękką, wilgotną szmatką. Nie zanurzać w wodzie. Wysuszyć na powietrzu.
Grupa wiekowa: niemowlak (0-12 mies.)
Płeć: chłopiec, dziewczynka
Wiek dziecka: 6 m +, 9 m +
Oceny

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.