Poofi, Poduszka ciążowa jasny szary

262,99 zł

289,00 zł (oszczędź -26,01 zł)

Aktualnie nie jest dostępny

Numer produktu: PS70367

W drugim i trzecim trymestrze ciąży, brzuszek ciążowy kobiety staje się coraz większy dlatego podczas spania niezbędna będzie wygodna poduszka przeznaczona właśnie na ten wyjątkowy etap. Zapewni ona komfort w czasie snu i będzie zapobiegać bólom kręgosłupa.  

 

Kształt poduszki Poofi pozwala przyszłej mamie wypoczywać w zalecanej przez lekarzy pozycji czyli "na lewym boku". Lewostronna pozycja ciała podczas wypoczynku kobiety ciężarnej zapewnia dziecku lepszy dopływ krwi z organizmu matki. W tej pozycji żyła główna, doprowadzająca krew do łożyska pozostaje wolna od ucisku.  Poduszka daje również możliwość zmiany pozycji ciała na prawy bok jak również na pozycje pośrednią czyli bok-plecy. 

Dzięki formie cyfry 9 poduszka stanowi podparcie na całej linii ciała – od głowy i łopatek, przez brzuch aż do bioder i nóg.

By zapewnić jeszcze lepszy komfort poduszka ciążowa posiada dwie strefy: twardą i miękką.

Miękka: dla zapewnienia wygody wypoczynku. Jest ona uniwersalnie wypchania, dedykowana pod głowę, brzuch i łopatki- w tylnej części asekuracyjnej.

Twarda: odpowiada za separację nóg, stabilizację bioder i miednicy.

Poduszka jest również polecana osobą z problemami z kręgosłupem do stabilizacji i odciążenia podczas snu. 

W poduszce jest odpowiednia ilość wypełnienia, która sprawi, że wypoczynek na niej będzie w pełni komfortowy. Jeśli jednak wypełnienia jest za dużo w łatwy sposób można je przesunąć lub wyjąć z poduszki. 

Produkt jest dostępny w wielu wersjach kolorystycznych przez co każdy z znajdzie coś dla siebie. Poduszka jest wystarczająco duża, aby wygodnie się na niej ułożyć, jednocześnie nie jest też za duża, aby swobodnie nią manewrować na ograniczonej przestrzeni łózka. Co ważne - poduszka jest odpowiednia także dla wysokich pań. (do wzrostu 180 cm)

Poduszka ciążowa Poofi jest wyprodukowana w Polsce oraz posiada wszystkie niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa. Jest przyjazna dla środowiska. 

Co wyróżnia poduszkę Poofi od tańszych poduszek występujących na rynku? 

  • wypełnienie
  • bezpieczeństwo
  • detal i wykończenie
  • opakowanie (każda poszuka posiada praktyczną torbę walizkową)
  • polska produkcja
  • jakość na lata

Rozmiar: 120x60 cm

Waga: 1,2kg

Skład: Pokrowiec: 100% bawełna organiczna, Wypełnienie/wsad: hipoalergiczne włókna silikonowe (poprzecznie karbikowane)

Pielęgnacja/pranie: Poduszkę łatwo utrzymać w czystości, posiada ona zdejmowany pokrowiec. Poduszkę oraz pokrowiec można prać w pralce w temp 40 stopni C. Należy stosować się do symboli na metkach produktów.

Gwarancja: producenta 12 miesięcy
Oceny

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.