UWAGA: zamówienia złożone w dniach 23.02-01.03 zostaną wysłane 4.03

zamówienia z 23.02-01.03 zostaną wysłane 4.03

Na farmie. Akademia Mądrego Dziecka. Poznaję dotykiem. Zabawa w szukaj i znajdź

24,41 zł

32,55 zł (oszczędź -8,14 zł)
Wzór
Numer produktu: PS72430.2

Polecamy z tej kategorii:

Sprawdź również:


Na Farmie to niezwykła książeczka z serii Poznaję Dotykiem, stworzona z myślą o najmłodszych czytelnikach. Książeczka posiada filcowe strony, co sprawia, że jest bardzo lekka i świetnie nadaje się do małych rączek. Kolorowe i atrakcyjne ilustracje przedstawiające zwierzęta i przedmioty z gospodarstwa rolnego zachęcają do wspólnej zabawy i poznawania nowych rzeczy.
 
Książeczka “Na Farmie” to doskonała propozycja dla rodziców, którzy chcą rozwijać u swojego dziecka umiejętności manualne i językowe. Na każdej stronie znajdują się proste i krótkie zadania, takie jak szukanie i znajdowanie, pokazywanie palcem, liczenie zwierzątek czy przedmiotów czy łączenie ich ze sobą w pary. Dzięki temu maluszek ćwiczy swoją koncentrację i skupienie, a jednocześnie poznaje zwierzęta i przedmioty z gospodarstwa rolnego i rozwija swoją wiedzę o nich.  
Książeczka “Na Farmie” to także wspaniała propozycja dla dzieci, które uwielbiają kolorowe ilustracje. Każda strona pełna jest wizerunków zwierzątek i przedmiotów z gospodarstwa rolnego, które zachęcają do dalszej zabawy i poznawania kolejnych mieszkańców farmy. “Na Farmie” to także doskonała okazja, by rodzice spędzili czas z dzieckiem w miłej i aktywnej atmosferze. Wspólne czytanie, liczenie i szukanie zwierzątek i przedmiotów na ilustracjach to świetna zabawa, która jednocześnie rozwija wiele umiejętności u dziecka. Książeczka “Na Farmie” z serii Poznaję Dotykiem to wspaniała propozycja dla najmłodszych czytelników, którzy chcą poznać fascynujący świat zwierząt i przedmiotów z gospodarstwa rolnego oraz rozwijać swoje zdolności manualne i językowe.
Grupa wiekowa: maluch (12-36 mies.)
Płeć: chłopiec, dziewczynka
Wiek dziecka: 9 m +, 12 m +, 18 m +, 2 lata +
Oceny

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.