UWAGA: zamówienia złożone w dniach 23.02-01.03 zostaną wysłane 4.03

zamówienia z 23.02-01.03 zostaną wysłane 4.03

Multi Mam, żel przeciwbólowy dla podczas ząbkowania

44,90 zł

Aktualnie nie jest dostępny

Numer produktu: PS72256

Polecamy z tej kategorii:

Sprawdź również:


Multi-Mam BabyDent to bioaktywny żel dedykowany dla dzieci ząbkujących. Jego głównym składnikiem aktywnym jest opatentowany kompleks 2QR, który skutecznie neutralizuje szkodliwe bakterie i zapobiega ich przyleganiu do tkanek jamy ustnej. Dzięki temu żel łagodzi podrażnienia i wspomaga naturalne procesy gojenia. Produkt zawiera również ksylitol, który wspomaga zdrowie zębów, oraz kwas hialuronowy, który nawilża i regeneruje skórę.
Żel należy nanosić na podrażnione dziąsła dziecka, wmasowując go delikatnie palcem lub małą szczoteczką. Aby uzyskać dodatkowy efekt kojący, żel można przechowywać w lodówce i stosować w schłodzonej formie. Produkt można również nanieść na smoczek lub gryzak w miejscach styku z dziąsłami. Multi-Mam BabyDent jest bezpieczny dla dzieci i nie wywołuje skutków ubocznych. Nie należy jednak przekraczać maksymalnej dawki 15 g (1 tubka) dziennie. Podsumowując, Multi-Mam BabyDent to skuteczny i bezpieczny produkt, który łagodzi podrażnienia dziąseł u ząbkujących dzieci, dzięki czemu proces ząbkowania staje się bardziej komfortowy i mniej bolesny.

Dla uzyskania dodatkowego efektu kojącego, żel Multi-Mam BabyDent możesz przechowywać w lodówce w temperaturze 2-8°C. Schłodzony żel natychmiast ukoi podrażnienia. Żel możesz również nanieść na smoczek lub gryzak w miejscach styku z dziąsłami.

Składniki czynne: krospolimer galactoarabinanu i kwasu poliglukuronowego (kompleks 2QR: opatentowane bioaktywne polisacharydy), ksylitol, kwas hialuronowy. Objętość: 15 ml
Oceny

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.