MrMaria, Lampka Maxi Smiley

629,00 zł

Aktualnie nie jest dostępny

Postać
Numer produktu: PS76105.1

Polecamy z tej kategorii:

Sprawdź również:


Lampka Smiley® o średnicy 25 cm to nie tylko kultowa uśmiechnięta buźka, ale również niezwykłe źródło przytulnego, ciepłego światła, które wprowadzi do pomieszczenia radosną atmosferę. Dzięki pozytywnemu kolorowi i innowacyjnemu designowi, Smiley® nie tylko ożywia dziecięcy pokój, ale także zaraża dobrym humorem każde pomieszczenie, stając się uroczym akcentem dekoracyjnym.

Funkcjonalność lampki została dostosowana do indywidualnych potrzeb użytkownika, umożliwiając łatwą regulację intensywności światła poprzez dotykowy przycisk ściemniacza, umieszczony na kablu zasilającym. Wybierając jedno z 6 ustawień jasności, Smiley® staje się nie tylko towarzyszem, ale także nastrojowym źródłem światła, doskonałym do oświetlania przytulnych kącików na wieczór.

Ostatnie ustawienie jasności, czyli tryb nocny, dostarcza niezwykle delikatną poświatę, idealną do pozostawienia na noc, tworząc spokojną atmosferę do odpoczynku. Produkt posiada dwuletnią gwarancję, co potwierdza pewność producenta co do trwałości i jakości.

Smiley® to nie tylko lampa, to także uniwersalny symbol pozytywności stworzony w latach 70-tych przez Franklina Loufraniego. Jego zadaniem było podkreślanie dobrych wiadomości w gazetach, a od tego czasu stał się symbolem łączącym ludzi i przekazującym pozytywne nastawienie do świata. Smiley® - więcej niż tylko oświetlenie, to wyraz radości i pozytywnego podejścia do życia.

Wymiary: 25x25x23cm
Materiał: Polietylen
Zestaw zawiera: lampkę LED, kabel zasilający ze ściemniaczem
Grupa wiekowa: niemowlak (0-12 mies.), maluch (12-36 mies.), przedszkolak (3-6 lat), wiek szkolny (6-9 lat)
Płeć: chłopiec, dziewczynka
Wiek dziecka: 0 +, 3 m +, 4 m +, 6 m +, 9 m +, 12 m +, 18 m +, 2 lata +, 3 lata +, 4 lata +, 5 lat +, 6 lat +, 7 lat +, 8 lat +, 9 lat +
Oceny

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.